Symantec se stává globálním standardem ochrany dat ve společnosti Sun Microsystems

CUPERTINO, Kalifornie – 18. dubna 2007 – Společnost Symantec (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila, že společnost Sun Microsystems zavede v celé své organizaci jako standard software Veritas NetBackup společnosti Symantec.
Symantec se stává globálním standardem ochrany dat ve společnosti Sun Microsystems

Společnost Sun zjednoduší pomocí softwaru NetBackup operace IT, zvýší dostupnost databází a aplikací a zlepší ochranu dat. Zavedení softwaru NetBackup je součástí iniciativy Integrated Business Information Solution (IBIS) společnosti Sun zaměřené na lepší správu a optimalizaci jejího globálního prostředí pomocí standardizovaných produktů a řešení.

„Očekáváme, že nám software NetBackup jako důležitá součást naší strategie IBIS pomůže snížit náklady na prostředí datových center a jejich složitost,“ řekl Gordon McGowan, IT operations director, společnost Sun Microsystems. „Centralizovaná ochrana sítě pomocí softwaru NetBackup a jeho škálovatelnost nám pomůže držet krok s rychle rostoucími objemy dat a zjednodušit naši strategii ochrany dat. Očekáváme také, že software NetBackup podstatně omezí náklady a zvýší provozní efektivitu v našich datových centrech.“

„Společnost Sun je víc než důvěryhodný partner, je to vážený zákazník,“ řekl Matt Kixmoeller, senior director, product management, společnost Symantec. „Využitím jedinečných funkcí platformy NetBackup získá společnost Sun schopnost lépe a efektivněji zvládat rostoucí nároky na ochranu dat a současně plně využije špičkové diskové a páskové technologie ochrany dat.“

Software NetBackup pomůže společnosti Sun zvýšit efektivitu zálohování a zjednodušit provádění zálohování tím, že centralizuje všechny aspekty procesu zálohování a obnovení pomocí jediné konzoly pro správu. Doplněk NetBackup Vault umožní společnosti Sun zjednodušit proces obnovení po zhroucení automatizací rotace pásek a vytvářením a správou duplikátů pásek pro uložení v externích prostorách. S pomocí podpory virtuálních pásek v softwaru NetBackup, doplňku Bare Metal Restore a kopií inline maximalizuje společnost Sun výkon zálohování, zjednoduší obnovení systémů a omezí možnost ztráty dat.

Váš názor Další článek: Za videem střelce z Virginie se skrývá trojský kůň

Témata článku: Software, Důležitá součást, Páska, Matt, Gordon, Ibis, Metal

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší