Symantec otevírá IT kliniku pro malé firmy

Symantec otevírá IT kliniku pro malé firmy

Ztráta dat a počítačová kriminalita způsobují malým firmám rozsáhlé škody. Ročně je stojí v průměru 6 mil. Kč. Pro malé firmy proto nikdy nebylo důležitější, aby měly pod kontrolou rizika, jimž je jejich organizace vystavena. IT klinika Symantec pro malé firmy bude nabízet řadu námětů, jak připravit firmu na cokoli. Zástupci společnosti a jejích partnerů budou po celé republice pořádat semináře, v nichž získají malé firmy praktické rady, které jim pomohou udržet organizaci v dobré kondici pomocí:

  • Zajištění ochrany důležitých podnikových informací
  • Prevence ztráty dat
  • Zavedení účinného plánu zálohování a obnovení
  • Zabezpečení e-mailových a webových prostředků

Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v pomoci spotřebitelům a podnikům všech velikostí při zajišťování ochrany jejich informací.Její software a služby chrání proti více rizikům ve více místech, úplněji a účinněji.

Glenn Woolaghan, Director for Small Business ve společnosti Symantec k tomu dodal:„Ochrana počítačových systémů a informací je tak důležitá proto, že jediný případ počítačového útoku nebo ztráty dat může znamenat úplný konec malé společnosti.“

Woolaghan pokračoval:„Je šokující skutečností, že 73 % malých firem se v minulém roce stalo obětí počítačového útoku a všechny postižené společnosti utrpěly ztráty, ať již v podobě výpadku, ztráty produktivity nebo ve vážnějších případech ztráty nebo krádeže dat.V těchto seminářích budou účastníkům individuálně předávány praktické informace a to jim významně pomůže přijmout potřebná opatření k zajištění dalšího fungování jejich podniku.“

Společnost Symantec nedávno představila nový online nástroj, který malým firmám umožňuje zjistit, jak jsou na tom v řešení problémů v oblasti zabezpečení informací.Společnost Symantec nabízí kontrolu stavu malých firem zde: http://www.emea.symantec.com/smallbiz-checkup/.

Další článek: Lenovo IdeaCentre A700: tažení proti iMacu

Témata článku: Zavedená firma, Malá informace, Dobrá produktivita, Malý podnik

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší