Symantec dokončuje koupi společnosti Relicore

CUPERTINO, Kalifornie – 21. února 2006 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila, že dokončila koupi společnosti Relicore Inc., předního dodavatele řešení pro správu změn a konfigurace datového centra. Tato koupě je důležitým krokem společnosti Symantec ve vytváření integrovaného řešení pro jednodušší a standardizovanou správu datového centra. Uzavření dohody mezi společnostmi Symantec a Relicore bylo poprvé oznámeno 7. února 2006.
Symantec dokončuje koupi společnosti Relicore

Podniky potřebují kompletní řešení, které jim umožní efektivní správu nutných častých úprav konfigurace a změn v datových centrech. Spojení možností správy konfigurace, které nabízí společnost Relicore, se stávajícími řešeními správy úložišť a serverů společnosti Symantec umožní zákazníkům získat lepší přehled a kontrolu nad prostředky jejich datových center a zvýšit efektivitu a účinnost správy těchto prostředků.

Nejdůležitější produkt společnosti Relicore, Clarity, bude společností Symantec nadále nabízen jako samostatný produkt. Společnost Symantec bude také zákazníkům a partnerům společností Relicore nadále nabízet její služby.
O společnosti Symantec

Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

Témata článku: Bezpečnost, Nutná úprava, Kompletní úprava

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje