Symantec dbá na bezpečnost legálních uživatelů starší verze svého bezpečnostního řešení Norton Internet Security

Uživatelé s s aktivním předplatným služeb Norton Internet Security 2006 získají bezplatně funkce nejnovější verze
Symantec dbá na bezpečnost legálních uživatelů starší verze svého bezpečnostního řešení Norton Internet Security

Praha – 3. listopadu 2006 – Symantec nabízí svým zákazníkům rozšíření funkcí bezpečnostního systému Norton Internet Security 2006 na úroveň aktuální verze 2007. Ochranu před novými typy hrozeb získají uživatelé s aktivním předplatným služeb Norton Internet Security 2006 v rámci bezplatné automatické aktualizace prostřednictvím služby Norton Update Center.

 

„Od vydání Norton Internet Security 20006 se objevila řada nových hrozeb, které mimo jiné zvyšují riziko finančních ztrát,“ uvedl Patrick Müller, Consumer Channel Sales společnosti Symantec. „Cítíme jako svou povinnost, ochránit své zákazníky i před novými typy škodlivého software. Proto jsme se rozhodli k tomuto netradičnímu kroku a v rámci předplatného nabízíme nejen aktualizace virové databáze, ale také nové bezpečnostní funkce.

 

Sada bezpečnostních aplikací Norton Internet Security 2007, uvedená na trh v září, přinesla novou úroveň ochrany. Norton Internet Security 2007 obsahuje nástroje pro odhalení podvodných webových stránek a pokusů o krádež identity, ochranu proti přímému napadení sítě hackery, schopnost odhalovat nové verze virů a červů bez aktualizace virové databáze a rovněž kontrolu komunikace pomocí instant messagingu. Reakci na nejnovější vývoj představuje také nástroj pro odhalení tzv. rootkitů – škodlivého software který se důmyslně maskuje, takže je pro většinu antivirových systémů neviditelný. Tato technologie, která umožňuje odhalit skryté hrozby na uživatelské a aplikační úrovni i úrovni jádra operačního systému, čeká na udělení patentu.

 

O společnosti Symantec
Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

 

Váš názor | Časopis Time jmenoval YouTube vynálezem roku

Témata článku: Internet, Bezpečnost, Nová aktualizace, Norton Internet Security, Lines, Systém předplatného

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší