Symantec a Freeinternet.com

Symantec a Freeinternet.com podepsali strategickou smlouvu o distribuci na podporu internetové bezpečnosti.
Symantec a Freeinternet.com
Cupertino, Kalifornie – 2. srpna 2000 – Symantec dnes oznámil, že Freeinternet.com, globální lídr v poskytování anonymních Internetových služeb zdarma, si vybral Norton Internet Security a Norton Utilities jako bezpečnostní standard pro 2,2 milionu registrovaných uživatelů Freeinternet. Navíc, Symantec souhlasil s distribucí přístupu na Internet zdarma od Freeinternet s vybraným softwarem Symantec.

Jako první krok v novém partnerství, Symantec bude poskytovat trialverze svého software na více než 100 milionech freeinternet.com CD distribuovaných v Severní Americe.

”Freeinternet zajišťuje uživatelům vysoce kvalitní a bezpečné prostředí,” řekl Bob McCausland, president a CEO Freeinternet.com. ”S řešeními Symantec nabízíme našim zákazníkům nejlepší ochranu.”

”Partnerství s poskytovatelem služeb je klíčové pro naší strategii dodávání nejlepších bezpečnostních řešení spotřebitelům, používajících,” řekl Gary Warren, senior vice president Business Development, Symantec. ”Jak počet lidí připojených k Internetu rychle roste, doufáme, že dostupnost řešení jako Norton Internet Security a Norton Utilities nasadí standard pro Internetovou bezpečnost.”

Norton Internet Security chrání tajné soubory, zabezpečuje neautorizované uživatele od nevhodného Internetového obsahu a zahrnuje oceněný Norton AntiVirus. Navíc, firewall technologie nabízí ochranu od hackerských vniknutí, poskytuje zákaznická osobní nastavení a ochraňuje uživatele od cookies, které sbírají osobní informace o uživateli, když se připojuje na Internetové stránky.

Norton Utilities zjednodušuje krizové, ale často komplexní úkoly vyhledávání a opravy počítačových problémů. Poskytuje ochranu proti zhroucení systému, zajišťuje opravy registru a optimalizace systému v komplexním jednoduchém balíku, Norton Utilities uživatelům dávají jistotu, že jejich počítače běží na nejlepším možném výkonu. Doplnění Windows o Norton Utilities uživatelům umožňuje rychle prověřit zdraví jejich celého počítačového systému.

O společnosti Freeinternet.com

Freeinternet.com, je globální lídr v poskytování anonymních Internetových služeb zdarma. Freei umožňuje spotřebitelům využívat 100 free, nelimitovaný internetový přístup, e-mail, zprávy, chat, free website hosting, nakupování ve freeimall SM a více – vše jednoduše s ”Myfreei,” nastavitelnou home page a ”My Neighborhood”, který nabízí lokalizované informace. Freeinternet.com v Seattle slouží přes 2 200 000 registrovaným uživatelům a je dostupný v 1 500 městech a v zahraničí.

O společnosti Symantec

Symantec je světovým lídrem v technologiích pro bezpečnost Internetu, poskytuje širokou paletu řešení pro bezpečnost obsahu a bezpečnost sítí jak pro jednotlivce, tak i pro podniky a velké organizace. Společnost je vedoucím dodavatelem produktů pro antivirovou ochranu, řízení bezpečnostních rizik, filtrování obsahu Internetu a elektronické pošty, vzdálené správy a detekci mobilního kódu. Symantec sídlí v Cupertinu v Kalifornii a aktivně působí po celém světě, se zastoupeními ve více než 33 zemích.

Výzkumné antivirové centrum Symantecu (SARC)

SARC je odborný tým virových expertů. S kancelářemi umístěnými ve Spojených státech, Japonsku, Austrálii a Dánsku pracují 24 hodin denně. Mise centra je poskytnout rychlé a globální reakce na počítačové hrozby virů, aktivně zkoumat a vyvíjet technologie, které odstraní takové hrozby, a vzdělávat veřejnost o bezpečných počítačových zvycích. Pokud uživatel objeví nové viry, SARC vyvine antivirové definice na tyto viry a poskytne buď opravnou nebo mazací operaci, takto udrží uživatele chráněné proti nejnovějším virovým hrozbám.

Váš názor Další článek: Ekonomika se potácí, CAD Studio roste

Témata článku: Internet, Bezpečnost, Kalifornie, Seattle, Norton Internet Security, Jednoduchá oprava, Osobní klíč, Nejlepší řešení, Nejlepší reakce, Nejlepší antivirus, Nejlepší zastoupení, Registrovaný uživatel, Norton


Určitě si přečtěte

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 31

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu