Syconix vyřešil společnosti Arch.Design správu obchodních informací

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
Syconix vyřešil společnosti Arch.Design správu obchodních informací

Praha 30. 8. 2007 – SYCONIX, a.s., dodavatel řešení v oblasti správy dokumentů, informací a podnikového obsahu, dokončil ve společnosti Arch. Design, s.r.o. implementaci řešení správy obchodních informací, postavené na systému TreeINFO.

Řešení Správa obchodních informací se skládá ze dvou modulů: Komplexní evidence kontaktů a Správa obchodních případů. Modul Komplexní evidence kontaktů je centrální elektronická kartotéka kontaktů společnosti propojená se systémem SIMA (systém pro finanční řízení projektů), která umožňuje třídění a aktualizaci kontaktních osob a firem dle různých kritérií a především poskytuje vstup druhému modulu – Správě obchodních případů. Tento modul sleduje obchodní případ od jeho vzniku, typicky od akvizičního případu resp. poptávky, přes zpracování nabídky po uzavření smlouvy s klientem a od uzavření zakázky až k následnému vyhodnocení.

V následujícím kroku implementace informačního systému pro fázi realizace projektu bude v TreeINFO uchovávána veškerá technická dokumentace, výkresy, zápisy z jednání a protokoly, komunikace s dodavateli apod. Po ukončení projektu bude systém TreeINFO poskytovat detailní finanční přehled a vyhodnocení celého projektu.

„Hlavními přínosy realizovaného řešení v naší společnosti jsou především jednoduchá a intuitivní práce s informacemi všeho druhu v logickém stromovém uspořádání s odkazy na jednotlivé informace podle potřeb jednotlivých uživatelů. Komplexní práce s kontakty, přehledná evidence a sledování obchodních případů, možnost monitorovat plnění úkolů, dostupnost veškeré komunikace s klientem a případnými subdodavateli, vazba na zakázku, možnost automatického generování komplexních nabídek (smluv) z různých zdrojů a vyhodnocování obchodní činnosti jednotlivců i organizačních celků, bonity klientů atp.,“ řekl Ing. Luboš Chvíla, výrobní ředitel ze společnosti Arch.Design s.r.o.

Témata článku: Arch, Archon, Evidence, Detailní informace, Jednotlivé řešení, Akviziční fáze, Komplexní projekt, Jednoduché uspořádání, Různé druhy

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí