Sybase oznamuje uvedení Sybase PowerBuilder 11 pro .NET

Sybase oznamuje uvedení Sybase PowerBuilder 11 pro .NET

PRAHA, 25. června 2007 —  Společnost Sybase, Inc., vedoucí poskytovatel podnikových infrastruktur a mobilního software, představila novou generaci špičkového 4GL nástroje pro rychlý vývoj aplikací (Rapid Application Development – RAD). PowerBuilder 11 využívá svoje silné stránky v oblasti rychle se rozvíjejících datových aplikací potřebných pro zásadní  podnikové funkce a zároveň nabízí nejjednodušší a nejefektivnější způsoby nasazení těchto aplikací na platformě .NET.

PowerBuilder 11 zásadně zjednodušuje nasazení na platformě .NET a je součástí záměru společnosti Sybase poskytnout robustní podporu pro tuto platformu. Verze PowerBuilder 11 nabízí vývojářům potřebnou flexibilitu pro nasazení aplikací na platformě .NET Windows, stejně jako možnost vývoje tradičních klientských aplikačních serverů a webových služeb.

PowerBuilder 11 pokračuje v podpoře integrace s prostředím j2EE a aplikacemi Win32. Integrace s předními vývojářskými platformami přináší mnohem otevřenější, flexibilnější prostředí pro vývojáře s požadavky na heterogenní platformy. PowerBuilder také nabízí vyšší produktivitu díky méně náročnému a komplexnímu kódování a kratším vývojářským cyklům v porovnání s aplikacemi budovanými na nástrojích úrovně 3GL.

„Nové funkce PowerBuilderu 11 dávají našim zákazníkům možnost využít nástroje, které již používají a zároveň je mohou transformovat do podoby, která pomůže řešit okamžité i budoucí požadavky jejich obchodních aktivit“, říká David Tong, technický vicepresident společnosti Sybase. „Rychlost a flexibilita nástroje PowerBuilder znamená, že zákazníci mohou vyvíjet obchodní aplikace zásadního významu tak, aby bylo možné je kdykoli a kdekoli využít.“

Nový PowerBuilder 11 zahrnuje následující funkce:

  • Nasazení NVO objektů (Non-visual Objects) aplikace PowerBuilder jako doplňků .NET a aplikací .NET Smart Client
  • Nasazení NVO objektů v podobě webových služeb a PowerBuilder aplikací na webu s rychlým využitím ASP.NET
  • Podpora pro Microsoft SQL Server SNC a Oracle 10g RAC
  • Možnost použití webových služeb jako zdroje dat pro DataWindows

Témata článku: Rapid, Podniková funkce, Potřebná aplikace, Potřebná možnost, Tradiční nástroj, Podnikové nasazení, Potřebný nástroj, Obchodní význam, Náročné prostředí, Nejefektivnější způsob, Podnikový nástroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí