Sybase Financial Fusion Server dává integraci e-financí novou úroveň

Společnost Financial Fusion, Inc. (FFI), plně vlastněná dceřiná společnost firmy Sybase, otevírá díky svému produktu Financial Fusion Server (FFS) nové možnosti pro moderní finanční instituce.
Sybase Financial Fusion Server dává integraci e-financí novou úroveň
Praha, 28. března 2001 – Společnost Financial Fusion, Inc. (FFI), plně vlastněná dceřiná společnost firmy Sybase, otevírá díky svému produktu Financial Fusion Server (FFS) nové možnosti pro moderní finanční instituce. Jde o nejvýkonnější platformu pro e-finance a pro tzv. model straight through processing (SSP), která přináší finančním institucím výrazné cenové úspory prostřednictvím integrace jejich systémů front-office a back-office. Díky firmě Financial Fusion, Inc., přináší společnost Sybase produkt FSS jak v podobě komplexního globálního internetového finančního řešení, tak i řešení middlewarového pro použití v segmentech business-to-business i business-to-customer.

FFS je řešení podnikové třídy a jeho middleware umožňuje současný běh víceprotokolových standardů - včetně OFX, FIX a SWIFT - zároveň se škálovatelností pro podporu od jednoho až po milion uživatelů. FFS plně pracuje s Java Beans a XML a využívá všech aspektů maloobchodní dodávky a kombinuje služby jako bankovnictví, makléřské služby a institucionální obchodování s webovými a bezdrátovými aplikacemi a pracuje na otevřených standardech, nezávisle na aplikačních serverech a databázích.

Společnost Financial Fusion, Inc., byla založena v lednu 2000 díky spojení obchodní jednotky Financial Server a zakoupené firmy Home Financial Network, Inc. (předního poskytovatele online bankovních produktů a služeb). Ověřená finanční sada aplikačního serveru a middlewarových produktů s názvem Sybase Financial Server je nyní součástí této nově formované pobočky.

FFS je jediná globální platforma, která sjednocuje webové a bezdrátové prostředí, Unix a NT, maloobchodní dodávky a kapitálové trhy, různé jazyky, měny, geografická teritoria a další prvky. FFS je také jediným middlewarem, který běží zároveň na standardech OFX, FIX a SWIFT. Vytváří tak kompletní řešení e-financí, která integrují aplikace a middleware pro maloobchodní dodávky a kapitálové trhy.

Komplexní řešení FFI pro maloobchodní dodávky zákazníkům - Financial Fusion Web a Wireless System - je také poháněno platformou FFS, objektově orientovanou architekturou založenou 100% na Javě, která je postavena na otevřených standardech. Výsledkem je technologie podnikové třídy pro celé spektrum finančních destinací na webu, bezproblémový výkon na jakémkoli zařízení pracujícím s Internetem a infrastruktura pro back-endovou konektivitu a institucionální elektronické obchodování na jedné, integrované platformě.

Mezi společnosti, které se této globální aliance účastní, patří IBM, Sun Microsystems, PricewaterhouseCoopers, e-Profile, Intuit a CheckFree.

Ian Pratley, obchodní ředitel Sybase Financial Service pro Velkou Británii, říká: "Zaznamenáváme rostoucí počet klientských iniciativ v STP. Již jsme vstoupili do partnerství s velkým množstvím největších hráčů v londýnské City pro dodávání řešení FFS, která vyhoví jejich požadavkům na FIX a SWIFT. Výkon, stabilita a škálovatelnost jsou stále důležitější pro jakoukoli organizaci, která má v plánu zapojit se do konkurence v globálních elektronických financích. Financial Fusion poskytuje plný systém portálové úrovně pro dodávání obsahu pro finanční instituce. Technologická řešení Sybase lze nalézt v devadesáti procentech firem obchodujících s akciemi a v šedesáti procentech bank, které s nimi spolupracují. Finanční instituce díky propracovanému webovému řešení firmy Sybase, jejích datových skladů a řešení mobilních počítačových prostředí posunují obchod blíže ke svému zákazníkovi a poskytují vynikající služby rychleji než kdykoli předtím."

O společnosti Sybase

Sybase ČR, s. r. o., je samostatná pobočka Sybase Inc., jedné z největších softwarových společností na světě. Do produktového portfolia společnosti Sybase patří vysoce výkonné databázové servery, komplexní podniková řešení zejména v oblasti mobilních a zabudovaných řešení, datových skladů a nástrojů pro vývoj aplikací pro elektronický obchod. Produkty a profesionální služby Sybase jsou pravidelně vyhodnocovány jako jedny z neprogresivnějších v oboru informačních technologií. Mezi zákazníky patří nejvýznamnější společnosti z oblasti finančních služeb, průmyslu i veřejné správy. Akcie společnosti Sybase jsou kotovány na burze NASDAQ v USA.

Více informací o společnosti Sybase naleznete na internetových adresách www.sybase.com nebo www.sybase.cz.

Váš názor Další článek: Zmenšení velikosti profilů na serveru

Témata článku: Bezproblémové řešení, Back Office, Fixy, Swift, Globální web, Finance, Home Office, Fusion, Velká fronta, Cenové spektrum


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 25

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

Proč byste měli rozmazávat SPZ aut na fotkách, které vystavujete na web

** Na fotkách aut nahraných na web je dobré rozmazat SPZ ** Značku dokáže z obrázku přečíst Google i Facebook ** SPZ může naplnit podstatu osobního údaje

Karel Kilián | 67

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

** Nové osmijádro AMD pro herní notebooky překvapuje výkonem ** V rámci notebooku ROG Zephyrus G15 umí být tiché i výkonné** Rozhodnou hlavně prodávané konfigurace s lepší grafikou

Tomáš Holčík | 70

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

** Prohlížeč Google Chrome ukrývá mnoho zajímavých možností ** Našli jsme deset nejzajímavějších skrytých nastavení ** Můžete si například výrazně vylepšit práci s kartami

Karel Kilián | 18

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 75Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor