Světová soutěž pro hráče počítačových her startuje poprvé v České republice

Praha 14. listopadu – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední světový výrobce základních desek a grafických řešení, je hlavním sponzorem cen turnaje jedné z největších světových herních událostí letošního roku World GameMaster Tournament (WGT). ASUS dodá na turnaj 12 herních notebooků, které umožní veřejnosti prokázat své schopnosti v řízení vozu ve hře Need for Speed. Kromě výkonného notebooku G1 se návštěvníci navíc budou moci seznámit také s dalšími produkty společnosti ASUS.
Světová soutěž pro hráče počítačových her startuje poprvé v České republice

ASUS podporuje progaming a vítězům herního turnaje WGT Czech 2006 věnuje hodnotné ceny

 

Poprvé v České republice
World GameMaster Tournament je největší celosvětová progamingová akce, jejíž snahou je vytvoření špičkových podmínek pro utkání nejlepších hráčů z celého světa a nabídka možnosti sdílet vzrušující zážitky z hraní počítačových her i ostatním. První ročník největšího herního šampionátu probíhá v průběhu druhé poloviny letošního roku v 17 zemích světa, přičemž dosud se soutěže zúčastnilo již přes 46 000 hráčů v Evropě. V České republice organizuje soutěž pro profesionální hráče z celé České republiky sdružení WGT ve spolupráci s Městskou částí Praha 13. Celorepublikové finále se tak bude konat v klubu Mlejn v pražských Stodůlkách ve dnech 17. - 19. listopadu.

 

Zajímavá motivace pro hráče
Kromě zábavy čekají na vítězné hráče rovněž zajímavé ceny. Společnost ASUS věnuje výhercům z řad profesionálních hráčů i veřejnosti dary v hodnotě 300 tisíc korun.

Na tři nejlepší týmy z řad profecionálních hráčů, kteří se již kvalifikovali na gamepark.cz a v klubu Mlejn (počet registrovaných hráčů je přes 1 000), tak čekají následující ceny:


1. místo: 40 000 Kč + 5x základní deska ASUS P5B-V
2. místo: 20 000 Kč + 5x grafická karta ASUS EN7600GS Silent
3. místo: 5x počítačová skříň bluetooth myš+ 5x chladič ASUS SilentSquare

 

Partneři soutěže jsou CD PROJEKT, GamePark, MĆ Praha 13, Level, Logitech, Lynx, Nvidia a Radio Wave.

 

Podrobnější informace o herní soutěži World GameMaster Tournament 2006 jsou k dispozici na adrese http://cz.worldgamemaster.org. Nabídku aktuálního herního portfolia společnosti ASUS naleznete na internetových stránkách společnosti na adrese www.asus.com.

 

O společnosti ASUS
ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je přední dodavatel řešení pro počítače, komunikace
a spotřebitele. Jeho portfolio produktů obsahuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Se svojí prvotřídní výzkumnou a vývojovou základnou, kancelářemi
a pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší ASUSTeK inovativní řešení spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek a grafických karet a patří do desítky celosvětově nejvýznamnějších hráčů v oblasti notebooků, optických mechanik, širokopásmových modemů a rozsáhlé palety dalších produktů.

 

 

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

Lenka Vokůrková                                              Jan Jirák          

PRAM Consulting                      nebo                 ASUSTeK Computer Inc

lenka.vokurkova@pram.cz                                 jan_jirak@asus.comVáš názor | Testy phishingových filtrů IE7 vs. Firefox 2.0: Je „vyrovnáno“

Témata článku: Lenka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší