SUSE Linux Enterprise 10 roadshow navštívily stovky posluchačů

Praha, Česká republika – 20. dubna 2007 – SUSE Linux Enterprise 10 roadshow, akci pořádanou společností Novell-Praha ve dnech 18. a 19. dubna, navštívilo v Bratislavě 110 a v Praze 280 účastníků.
SUSE Linux Enterprise 10 roadshow navštívily stovky posluchačů

Účastníkům akce byl představen moderní serverový operační systém SUSE Linux Enterprise Server 10, operační prostředí pro pracovní stanice SUSE Linux Enterprise Desktop 10, soubor kancelářských aplikací OpenOffice.org Novell Edition, virtualizace XEN, možnosti vzájemné spolupráce uživatelů SUSE Linuxu a Windows, nástroj ZENworks na správu heterogenního prostředí IT, software Sentinel pro sledování a řešení bezpečnostních incidentů ve firemní síti nebo řešení správy identit uživatelů Novell Identity Management.

„Vysoký počet návštěvníků našich akcí v Praze a Bratislavě nás velmi těší, děkujeme za přízeň všem účastníkům i partnerům Novellu,“ řekl Aleš Kučera, ředitel společnosti Novell-Praha. „Počet účastníků svědčí o velkém zájmu firem i uživatelů o Linux a další otevřené technologie, které navíc mohou bez problému spolupracovat s prostředím založeným na Microsoft Windows i dalších operačních systémech.“

Technologickými partnery roadshow byly společnosti IBM a AMD, své produkty představili rovněž obchodní partneři Novellu, společnosti Datron, Clarionet, OKsystem a TDP. Pro všechny návštěvníky roadshow byla připravena bohatá tombola se zajímavými dárky od všech zúčastněných společností.

Témata článku: Windows, Linux, Sentinel, Zajímavý dárek, Bratislava

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje