Surfujte bezpečně i během léta

Surfujte bezpečně i během léta

AVG Technologies, přední český poskytovatel bezpečnostního software, spouští v květnu letní promoakci, která se týká vlajkového produktu společnosti – AVG Internet Security 2011. Komunikujte, setkávejte se s lidmi na internetu a sdílejte soubory bezpečně a v soukromí. Užívejte si mimořádné ochrany AVG Internet Security 2011 a získejte skvělou bezdrátovou myš Logitech M 305 zdarma.

AVG Internet Security 2011 je nejnovějším produktem AVG, který nabízí zvýšenou bezpečnost webových stránek a sociálních sítí. Unikátní nástroj LinkScanner pro uživatele PC a Mac umožňuje surfování na internetu, používání emailu, online nakupování či chatování na sociálních sítí bez obav ze zneužití osobních dat na potencionálně nebezpečných webových stránkách. Taktéž automaticky kontroluje v reálném čase a chrání odkazy uvnitř sociálních sítí, jako jsou Facebook a MySpace. Nezávislé testy prokázaly, že AVG 2011 má jeden z nejlepších výsledků mezi antivirovými produkty. Během léta lidé shromáždí pozoruhodné a nezapomenutelné zážitky, o které by se chtěli podělit se svými přáteli a rodinou. Fotografování, natáčení osobních videí a sdílení je na sociálních sítí či posílání je emailem může být nebezpečné. Zatímco cestujeme, naše každodenní rutina a prostředí se mění. „Na dovolené používají lidé svoji kreditní kartu častěji, připojují se k nechráněným a neznámým sítí wifi a věnují méně pozornosti možným hrozbám či nebezpečím,“ říká Karel Obluk, vědecký ředitel AVG Technologies.

Podle žebříčku Alexa Traffic Ranking je dnes Facebook druhou nejoblíbenější sítí na světě. „Trend ukazuje nadměrný růst celkového počtu celosvětových útoků. V rámci tohoto zaznamenal nejpozoruhodnější vývoj vzrůst škodlivých kampaní, které zneužily virovou povahu uživatelů Facebooku a jejichž počet vzrostl v posledních 12 měsících na trojnásobek,“ uvádí AVG Threat Report, zpráva o bezpečnosti na internetu v prvním čtvrtletí roku 2011. „Sociální sítě se staly útočištěm pro kybernetické zločince. Důvěra mezi „přáteli“ na sociálních sítí zločincům usnadňuje vytvoření úspěšného útoku proti těmto uživatelům.

AVG Internet Security 2011 chrání data, citlivé informace a také počítač. Uživatelům umožňuje surfovat na internetu, hledat informace, stahovat a sdílet soubory, chatovat, posílat a přijímat emaily a nebát se o bezpečnost. Taktéž chrání uživatele před spamy a nebezpečnými emaily. Chcete-li surfovat a pracovat s počítačem ještě pohodlněji a zábavněji, AVG nyní nabízí skvělou bezdrátovou myš Logitech M305 zdarma společně s balíčkem Internet Security 2011. Žádné dráty, ergonomický tvar a baterie, která vydrží několik měsíců. Cena myši je 600 Kč. Tato sada mimořádných produktů je nyní k dispozici za zvýhodněnou cenu 1 299 Kč včetně DPH. Pro více informací kontaktujte distributory AVG: www.avg.cz/prodejci.

Setkání Windows User Group–červen 2011

Témata článku: Alexa, Email, Sociální síť, Kybernetický útok, Traffic, Kybernetická bezpečnost, Alex

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší