SURFCAM

13. prosince 1999
Hlídač připojení
SURFCAM byl vybrán jako CAM software pro národní vzdělávací program v USA !
SURFCAM
Začátkem tohoto roku se spojila firma SURFWARE, Inc. s Tech Ed Concepts, Inc (TEC) při přípravách návrhu průmyslového řešení pro nově koncipované národní konsorcium, příhodně pojmenované Project Lead the Way (Projekt ukazující cestu).

PLTW předkládá závaznou výukovou osnovu pro vysoké a střední školy po celém USA.

Osnova má pět základních bodů:

  • Úvod do konstrukčních řešení a inženýrských návrhů
  • Výpočetní technika
  • Základy konstruování a inženýrských návrhů
  • Počítačová podpora výroby
  • Rozvoj konstrukčních řešení inženýrských návrhů
Mnoho konkurentů a softwarových partnerů se účastnilo výběrového řízení pro tento projekt. Návrh zahrnoval extrémní závazky a povinnosti ve všech směrech.

V červnu byl SURFCAM vybrán jako CAM řešení, které je hlavní součástí nabídky TEC pro tento národní program.

Minulý měsíc dodala firma SURFWARE přes 800 licencí SURFCAMu pro Project Lead the Way, jako část první objednávky pro 80 škol. Dalších 100 licencí bylo zasláno Letnímu technologickému institutu PLTW ve státě New York, kde pracovali celý červenec instruktoři firmy TEC spolu se školními instruktory programu PLTW na přípravách pro nadcházející školní rok.

První reakce škol byly skvělé. Přišlo mnoho žádostí o skutečně stovky dalších licencí pro školy, které chtěly dostát závazkům osnovy. Poptávka je tak velká, že pan Ken Ford, koordinátor programu PLTW, předpokládá, že se k programu příštím rokem připojí dalších 250 škol.

Představení produktů studentům vyšších středních škol a obchodních akademií je pro firmu SURFWARE fantastickou příležitostí získat pevnou pozici na trhu vzdělávání.

Studenti nižších středních a středních škol se naučí používat SURFCAM již v raném věku a v budoucnu nepochybně budou mít vliv na průmyslovou sféru.

Váš názor Další článek: Hlídač připojení

Témata článku: Software, Ford, Skvělé řešení, Střední škola, Skvělá pozice, ProjectTakhle budou vypadat Windows 11. Prohlédněte si více než padesát obrázků
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
Velký comeback. Řada Honor 50 se chlubí podporou Google služeb a dorazí i do ČR

Velký comeback. Řada Honor 50 se chlubí podporou Google služeb a dorazí i do ČR

** Honor představil tři novinky řady Honor 50, které dorazí i do Česka ** Značka hlásí s podporou Google služeb velký comeback **Za zmínku stojí 120Hz displeje, NFC, 108MPx foťáky nebo až 100W kabelové dobíjení

Martin Chroust
GMSAMOLED