SUNNYSOFT ZVÍTĚZIL V SOUTĚŽI MICROSOFT INDUSTRY AWARDS

Sunnysoft získal ocenění Microsoft Industry Awards. Cena byla udělena produktu Sunnysoft mService v kategorii „Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility“ za realizaci projektu ve společnosti Severočeská plynárenská, a.s. – RWE Group.
SUNNYSOFT ZVÍTĚZIL V SOUTĚŽI MICROSOFT INDUSTRY AWARDS

Praha, 19.6.2006

Sunnysoft získává tento rok již druhé ocenění za svá mobilní řešení. Začátkem tohoto roku se mobilní řešení Sunnysoft mResearch probojovalo mezi tři vítězné produkty v soutěži Creative Mobile Award. Nyní Sunnysoft zvítězil v soutěži o nejlepší řešení v soutěži Microsoft Industry Awards 2006 se systémem Sunnysoft mService. Tento systém slouží k práci s pracovními příkazy a měřidly a je určen zejména pro oblast utilit (zvláště plynárenství, vodárenství a servis v oblasti energetiky).

 

Oceněným projektem je implementace ve společnosti Severočeská plynárenská a.s. – RWE Group. V této společnosti využívá řešení více než sto uživatelů. Řešení zajišťuje plnou digitální komunikaci a přenos naplánovaných příkazů, detailnější plánování „na montéra“ a následné zpracování příkazů v terénu a přenášení zpracovaných příkazů zpět. Podporuje také evidenci měřidel a zachycuje práci s měřidly při zásahu. Komunikuje při tom přímo s interním informačním systémem pomocí bezdrátové datové komunikace (T-Mobile GPRS). Díky tomu dochází k výrazným úsporám, protože odpadá manuální opětovné pořizování dat. Zajímavostí je i skutečnost, že montéři mohou pomocí bezdrátových tiskáren tisknout protokoly o provedení přímo na místě, včetně speciálních tiskových výstupů.

 

Petr Staněk, ISV Partner Development Manager, uvádí: „Společnost Sunnysoft patří k dlouholetým partnerům společnosti Microsoft. V oblasti mobilních řešení patří mezi naše TOP ISV (Independent Software Vendor) partnery, protože uvádí na trh velice zajímavá řešení. Sunnysoft mService je nejlepším mobilním řešením roku 2006 v oblasti utilit.“

 

„Jsme velmi hrdí na toto ocenění. Věříme, že se díky tomu o tomto jedinečném řešení dozví i další společnosti, které by ho mohly využít. Poděkování patří celé divizi mobilních řešení, která předvádí řadu let velmi dobrou práci,“ komentuje Jan Sedláček, ředitel divize mobilních řešení.

 

Sunnysoft mService je postaven na platformě Microsoft Windows Server 2003 a využívá jako nejdůležitější komponentu Microsoft SQL Server 2005. Montéři pracují s minipočítačem (MDA II a III) s operačním systémem Microsoft Windows Mobile 2003 a využívají MS SQL Server.

 

O společnosti Sunnysoft

Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Oddělení Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety, Sunnysoft mCatering pro restaurace, Sunnysoft mStock pro řešení skladů s využitím terminálů, či PDA.
Oddělení Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro operační systém Microsoft Windows Mobile.
Oddělení Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům. Sunnysoft NaviPack představuje kvalitní navigační řešení pro každého.

Témata článku: Microsoft, Windows, Independent, Magenta, RWE, Navigační software

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje