SUNNYSOFT ZVÍTĚZIL V SOUTĚŽI MICROSOFT INDUSTRY AWARDS

Sunnysoft získal ocenění Microsoft Industry Awards. Cena byla udělena produktu Sunnysoft mService v kategorii „Nejlepší řešení pro obchod, výrobu a utility“ za realizaci projektu ve společnosti Severočeská plynárenská, a.s. – RWE Group.
SUNNYSOFT ZVÍTĚZIL V SOUTĚŽI MICROSOFT INDUSTRY AWARDS

Praha, 19.6.2006

Sunnysoft získává tento rok již druhé ocenění za svá mobilní řešení. Začátkem tohoto roku se mobilní řešení Sunnysoft mResearch probojovalo mezi tři vítězné produkty v soutěži Creative Mobile Award. Nyní Sunnysoft zvítězil v soutěži o nejlepší řešení v soutěži Microsoft Industry Awards 2006 se systémem Sunnysoft mService. Tento systém slouží k práci s pracovními příkazy a měřidly a je určen zejména pro oblast utilit (zvláště plynárenství, vodárenství a servis v oblasti energetiky).

 

Oceněným projektem je implementace ve společnosti Severočeská plynárenská a.s. – RWE Group. V této společnosti využívá řešení více než sto uživatelů. Řešení zajišťuje plnou digitální komunikaci a přenos naplánovaných příkazů, detailnější plánování „na montéra“ a následné zpracování příkazů v terénu a přenášení zpracovaných příkazů zpět. Podporuje také evidenci měřidel a zachycuje práci s měřidly při zásahu. Komunikuje při tom přímo s interním informačním systémem pomocí bezdrátové datové komunikace (T-Mobile GPRS). Díky tomu dochází k výrazným úsporám, protože odpadá manuální opětovné pořizování dat. Zajímavostí je i skutečnost, že montéři mohou pomocí bezdrátových tiskáren tisknout protokoly o provedení přímo na místě, včetně speciálních tiskových výstupů.

 

Petr Staněk, ISV Partner Development Manager, uvádí: „Společnost Sunnysoft patří k dlouholetým partnerům společnosti Microsoft. V oblasti mobilních řešení patří mezi naše TOP ISV (Independent Software Vendor) partnery, protože uvádí na trh velice zajímavá řešení. Sunnysoft mService je nejlepším mobilním řešením roku 2006 v oblasti utilit.“

 

„Jsme velmi hrdí na toto ocenění. Věříme, že se díky tomu o tomto jedinečném řešení dozví i další společnosti, které by ho mohly využít. Poděkování patří celé divizi mobilních řešení, která předvádí řadu let velmi dobrou práci,“ komentuje Jan Sedláček, ředitel divize mobilních řešení.

 

Sunnysoft mService je postaven na platformě Microsoft Windows Server 2003 a využívá jako nejdůležitější komponentu Microsoft SQL Server 2005. Montéři pracují s minipočítačem (MDA II a III) s operačním systémem Microsoft Windows Mobile 2003 a využívají MS SQL Server.

 

O společnosti Sunnysoft

Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Oddělení Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety, Sunnysoft mCatering pro restaurace, Sunnysoft mStock pro řešení skladů s využitím terminálů, či PDA.
Oddělení Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro operační systém Microsoft Windows Mobile.
Oddělení Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům. Sunnysoft NaviPack představuje kvalitní navigační řešení pro každého.

Váš názor Další článek: První testy GeForce 7600 GS pro AGP zveřejněny

Témata článku: Microsoft, Windows, Navigační software, RWE, Independent, Magenta


Určitě si přečtěte

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

** 8 služeb pro sledování leteckého provozu ** Nejznámější je Flightradar24, ale alternativy leckdy prozradí více ** Letadla i v této pohnuté době čile létají a je co pozorovat

Karel Kilián | 14

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 21

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

Podívejte se, co dokáže vyrobit jedna z nejexotičtějších 3D tiskáren v Česku

** Na jaře tiskla unikátní české respirátory ** Používá ji třeba Škoda Auto, a.s. ** Zajeli jsme se podívat do pražského showroomu 3Dees

Jakub Čížek | 12

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

** AMD představilo novou generaci desktopových procesorů řady Ryzen 5000 ** Nová architektura Zen 3 přináší mnoho vylepšení a přibližně 19% zvýšení výkonu IPC ** Všechny modely budou v prodeji 5. listopadu

Karel Javůrek | 43


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu