Sunnysoft na Microsoft Road Show 2005

Jaroslav Prchal ze společnosti Sunnysoft se zúčastnil prezentace Microsoft Road Show 2005, kde přednášel o mobilních zařízeních. Na této prezentaci také proběhl průzkum prostřednictvím technologie mResearch od společnosti Sunnysoft.
Sunnysoft na Microsoft Road Show 2005

Praha, 22. prosinec 2005 - Během první poloviny prosince tohoto roku uskutečnila společnost Microsoft prezentace na čtyřech českých a moravských univerzitách pod jednotným názvem Microsoft Road Show 2005. Na těchto prezentacích se mohli studenti, pedagogové a další odborní pracovníci seznámit s technologickými novinkami, které společnost Microsoft vyvinula v poslední době. Díky vzájemné diskusi nad probíranou problematikou a seznámení se s názory a budoucími plány zúčastněných společností byla tato akce oboustranně zajímavá a přínosná. Zpestřením byla navíc možnost vyhrát některou ze zajímavých cen v podobě produktů od Microsoftu. Jedné z prezentací se zúčastnil také Ing. Jaroslav Prchal, vedoucí vývojového oddělení softwaru společnosti Sunnysoft, kde přednášel o mobilních zařízeních v rámci bloku Nejnovější technologie Microsoft (mobilní zařízení a multimédia), který tvořil úvodní část programu.

 

Na Road Show mimo jiné proběhl průzkum pomocí technologie mResearch, kterou vyvinul právě Sunnysoft. Předmětem tohoto výzkumu bylo zjistit, jaký je vztah účastníků k mobilním technologiím, prostřednictvím 3 otázek. Ze zprůměrovaných hodnot všech čtyř prezentací vyplývá, že mobilní technologie na platformě Windows Mobile využívá celých 17 % zúčastněných osob a 11 % si je pouze občas zapůjčí od známého. Na otázku zda-li tyto technologie hodlají začít používat reagovala téměř polovina všech dotazovaných, že spíše ano a dalších 13 % již o tom bylo plně přesvědčeno. Průzkumem bylo dále zjištěno, že 41 % všech účastníků již někdy slyšeli o společnosti Sunnysoft před seminářem.

Diskuze (1) Další článek: UPDATE: Kritická bezpečnostní chyba Symantec Antiviru

Témata článku: Microsoft, Show

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší