Sun Microsystems a Stickfish spouští nový internetový obchod pod názvem 64bit.cz

PRAHA – 7. června 2006 – Společnost Sun Microsystems spustila spolu se svým certifikovaným partnerem Stickfish, s.r.o. moderní internetový obchod na adrese http://64bit.cz.
Sun Microsystems a Stickfish spouští nový internetový obchod pod názvem 64bit.cz

Obchod nabízí velké množství obrazové a technické dokumentace spolu s možností konfigurovat další vybavení a doplňky serverů. Přináší široký přehled v nabídce serverů Sun Fire zejména s procesory AMD Opteron. Takto pohodlné nákupní rozhraní je dalším důkazem o nastoupené cestě společnosti Sun Microsystems v oblasti serverové platformy x86-x64 na přední pozici mezi světovými výrobci serverů.

 

Více než příznivé ceny v novém obchodě 64bit.cz mají přilákat dosavadní skalní příznivce méně výkonných a na spotřebu náročných serverů na bázi procesorů Intel Xeon. Servery Sun Fire řady „Galaxy“ poskytují nepřekonatelný výkon, poloviční spotřebu a vyzářené teplo a mají menší rozměry v porovnání s konkurenčními servery s procesory Intel Xeon. Cena serveru Sun Fire X2100 s procesorem AMD Opteron 146 2 GHz a 512 MB operační paměti začíná již na 18 900 Kč bez DPH.

 

Mnoho IT manažerů dnes musí řešit dilema jak dál s x86 infrastrukturou, jejíž správa je stále složitější a navíc se stále vyššími náklady. Zdá se, jakoby se ve standardním prostředí objevovalo každý den více a více problémů se složitou administrativou, nízkou spolehlivostí, nároky na prostor či rostoucí spotřebou elektrické energie. Internetový obchod 64bit.cz je obchodním místem, kde je možné najít cestu ven a snížit náklady nejen na pořízení IT, ale zejména na jejich provoz.

 

O společnosti Stickfish, s.r.o.

 

Stickfish aspiruje na mladého a progresivního Volume Resellera v oblasti informačních technologií se zaměřením na ekonomické servery Sun Fire na bázi procesorů AMD Opteron. Pro certifikovaného Sun iForce partnera jsou neméně významnou doménou servery pro UNIX, tenké klienty a síťová infrastruktura s firewally Juniper. Spojení se službami s přidanou hodnotou (Value Added Services) a soustředění se na segmenty jako je akademická a vzdělávací půda, zajišťuje stabilní oporu při nasazování a plánování moderních informačních technologií. Stickfish je také provozovatelem největšího linuxového portálu v ČR pod názvem abclinuxu.cz a manažerského portálu LinuxBizWorld, který vydává spolu s IDG. Více informací naleznete na webové adrese http://stickfish.cz.

O společnosti Sun Microsystems, Inc.

Sun se při vývoji technologií, na nichž fungují nejdůležitější trhy světa, drží jedinečné vize „The Network Is The Computer“ („Síť je počítačem“). Jeho filozofie sdílení inovací a budování komunit je v popředí další vlny vývoje počítačových systémů – věku participace. Sun působí ve více než 100 zemích světa. Více informací naleznete na webové adrese http://sun.com.


Sun, Sun Microsystems, logo Sun, Sun Fire a The Network Is The Computer jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Sun Microsystems, Inc. ve Spojených státech a dalších zemích. AMD, Opteron, logo AMD a logo AMD Opteron jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Advanced Micro Devices.

Témata článku: Fire, The Sun

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje