Sun a Imation posilují partnerství na českém trhu

Sun a Imation posilují partnerství na českém trhu

Společnosti Sun Microsystems Czech a Imation Europe se na základě celosvětové dohody rozhodly posílit svou spolupráci v oblasti prodeje značkových páskových médií Sun StorageTek na českém trhu a zároveň oznamují vybudování partnerské prodejní sítě pro tyto produkty.

Imation bude prostřednictvím svého distributora, společnosti Diskus, spol. s r.o., nabízet na našem trhu média Sun StorageTek 9840 a 9940, Sun StorageTek T10000, LTO Ultrium, Super DLT, DLT a DDS. Statut Premium Reseller získaly společnosti Comparex CZ s.r.o. a Storyflex a.s. Distribučních služeb společnosti Diskus bude využívat i stávající partnerská síť společnosti Sun Microsystems Czech.

Sun Microsystems je – i díky akvizici společnosti StorageTek – lídrem v oblasti vývoje a prodeje páskových úložných zařízení všech kategorií s důrazem na vývoj vlastních technologií páskových mechanik. Pásková úložná zařízení hrají stále důležitější roli při optimalizaci infrastruktury pro ukládání dat a řízení životního cyklu informací.
Více informací o celosvětové dohodě společností Sun Microsystems Czech a Imation Europe naleznete na adrese www.sun.com/aboutsun/pr/2007-03/sunflash.20070306.3.xml.

Váš názor Další článek: Gigabyte: ATI Radeon HD 3850 s chladičem od Zalmanu

Témata článku: Europe

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší