Stylový videoprojektor EH-TW450 HD Ready společnosti Epson: dokonalý pro moderní život

18. října 2009
Ke stažení: Virtuálně na PC
Stylový videoprojektor EH-TW450 HD Ready společnosti Epson: dokonalý pro moderní život

Společnost Epson, přední výrobce videoprojektorů[1], oznamuje uvedení na trh nového zařízení EH-TW450 s technologií HD Ready – stylového a všestranného videoprojektoru, který přináší velký zážitek s vysoce kvalitní velkoplošnou projekcí pro hráče videoher, sportovní fanoušky i milovníky filmů. Tento nový videoprojektor je vybaven funkcemi na podporu kvality obrazu, je k dostání za příznivou cenu a získá tak bezpochyby velký ohlas.

Inovativní technologie 3LCD společnosti Epson je podtržena vysokým kontrastním poměrem – výsledný obraz je tak přesný, jasný a přirozený, dokonce i za denního světla. Užitečné funkce umožňují kompatibilitu s celou řadou zařízení, díky kterým je ovládání videoprojektoru obzvlástě nenáročné. Hladké, zakulacené, černé provedení kompaktní skříně z něj navíc dělají stylový doplněk, kterému neodoláte.

Alexandre Di Caro, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Videoprojektor EH-TW450 spojuje vynikající kvalitu obrazu, všestrannost a styl, to vše za atraktivní cenu. Tím se stává perfektním řešením pro všechny, kteří touží po revolučním multimediálním zážitku v pohodlí domova. Uživatelé mohou hrát videohry, sledovat sportovní přenosy, pouštět si filmy a dokonce i prohlížet fotografie z dovolené – to vše na displeji stejné kvality jako z kina, který je 6 krát větší než 132cm plochá televizní obrazovka.“

Model EH-TW450 je vyzbrojen nejnovějšími technologiemi společnosti Epson. Díky barevnému světelnému výstupu[2] (CLO) navýšenému na 2500 lumenů a kontrastnímu poměru 3000:1 vytváří obraz ve vynikající kvalitě, a to i za denního světla. Pro větší pohodlí byl přidán režim automatické úpravy barev, díky kterému se již nemusíte starat o manuální vyladění videoprojektoru a který zajišťuje maximální možný divácký zážitek. Díky technologii 3LCD je navíc obraz jasný a šetrný k vašemu zraku.

Celá škála možností připojení včetně vstupu HDMI umožňuje připojit k videoprojektoru špičkové herní konzoly, vestavěný reproduktor dále doplňuje celkový dokonalý zážitek a snadno přístupné porty USB umožňují nadšeným fotografům přímé prohlížení fotografií. Díky kompaktní velikosti je videoprojektor snadno přenositelný, takže ho můžete použít kdekoli a kdykoli.

Alexandre Di Caro dodává: „Spotřebitelé chtějí videoprojektor, který se snadno přizpůsobí jejich každodennímu životu. Videoprojektor EH-TW450 byl vytvořen přesně za tímto účelem – má atraktivní konstrukci, je přenosný, snadno se ovládá a je k dostání za příznivou cenu.

Společnost Epson se zavázala chránit životní prostředí a projektor EH-TW450 proto zahrnuje nízkowattovou lampu E-TORL, která šetří peníze i energii, aniž by došlo ke snížení jasu. Navíc je veškerý obalový materiál vyroben z recyklovaného materiálu, což ještě více snižuje uhlíkovou stopu produktu.

VideoprojektorEH-TW450 bude k dostání od listopadu 2009 a byl představen na veletrhu IFA 2009.

Přehled charakteristických vlastnostízařízení Epson EH-TW450:

 • videoprojektor s rozlišením 720 p připravený pro technologii vysokého rozlišení, ideální pro příznivce sportu a videoher;
 • technologie Epson 3LCD přinášející jasnější obraz, přesnější reprodukci barev a jemnější stupňování odstínů šedi;
 • působivý barevný světelný výstup (CLO) 2500 lumenů umožňující videoprojekci i za denního světla;
 • skvělý kontrastní poměr (3000:1) zajišťující vysokou kvalitu obrazu;
 • možnost připojení řady vstupních zdrojů: HDMI, video, S-Video a RGB;
 • rozhraní USB umožňující prohlížení digitálních fotografií na velké obrazovce;
 • barevné režimy pro každé prostředí včetně speciálního herního režimu pro rychlé videohry;
 • stylový černý design;
 • vestavěný reproduktor;
 • užitečné funkce (automatická korekce lichoběžníku, rychlé spuštění, dálkový ovladač s jednoduchou obsluhou);
 • měkká přenosná brašna pro snadné přenášení;
 • tříletá záruka na videoprojektor a lampu;
 • doporučená maloobchodní cena včetně DPH je 19 053,- Kč – na trhu od listopadu 2009.


 


[1] Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com

[2] Barevný světelný výstup (CLO) je míra, která určuje schopnost videoprojektoru promítat barevně. Hodnota CLO nabízí uživatelům jednoduchý, přesný a snadno pochopitelný způsob hodnocení barevného výkonu videoprojektoru a umožňuje lépe se při nákupu rozhodovat.

Ke stažení: Virtuálně na PC

Témata článku: Caro, Velká obrazovka, Nenáročný uživatel, Světelné zdroje, Herní zážitek, Černá barva, HD Ready, HDMI ¨výstup, Vysoká kvalita, Výsledný obraz, Lumen, Velké pohodlí, Užitečná funkce, Herní režim, Kvalita obrazu, Projektory epson, Špičkový sport

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší