Stylový mini notebook VAIO W je ohleduplný k životnímu prostředí

Stylový mini notebook VAIO W je ohleduplný k životnímu prostředí

Nová řada VAIO W od Sony ve speciální edici Eco

  • Lehký a stylový mini notebook pro práci na cestách
  • Jasný displej VAIO s LED podsvícením bez přítomnosti rtuti
  • Snížená energetická spotřeba díky procesoru Intel® Atom™
  • Téměř 80% všech plastových dílů je vyrobeno z recyklovaných materiálů

S novými barevnými mini notebooky SONY VAIO řady W se příjemně pracuje a navíc je tato řada navržena tak, aby minimalizovala dopad na životní prostředí.

Prohlížení internetu, posílání emailů, psaní blogů nebo komunikace v sociálních sítích.To vše nabízí inovovaná řada série W. Srdcem notebooku je energeticky úsporný procesor z rodiny Intel® Atom™ a operačním systémem jsou originální, uživatelsky přívětivé a optimalizovanéWindows® 7 Starter. Operační paměť o velikosti 1 GB (volně rozšiřitelná na 2 GB) doplňuje 250 GB pevný disk, který pohodlně pojme nejen důležité dokumenty, ale také multimediální knihovnu.

Displej VAIO (10,1”/ 25,6 cm) s LED podsvícením, která je úspornější než tradiční podsvícení lampami, a neobsahuje rtuť.

Úprava dokumentů není namáhavá práce, ale spíše potěšení, kterou poskytuje příjemná a přesná standardní klávesnice s oddělenými klávesami pro snazší psaní.

Stejně jako u ostatních modelů řady W je spotřeba elektrické energie snížena díky procesoru Intel® Atom™ a displeje VAIO s LED podsvícením. Oba tyto prvky zajistily energetickou certifikaci Energy Star 5.0.

Tyto speciální notebooky VAIO nabízejí kromě energetické úspory i výrazné snížení celkové produkce oxidů uhlíku spojené s počítačem a jeho používáním. Téměř 80 % všech plastových dílů (včetně opěrky zápěstí a horního i spodního krytu) je vyrobeno z recyklovaných materiálů, jako jsou PC/ABS pryskyřice nebo polykarbonáty získané při výrobě CD a DVD disků.

Notebooky se dodávají s uživatelskou příručkou v elektronické podobě, která oproti předchozím modelům představuje úsporu přibližně 35% tištěné dokumentace.

Nová řada notebooků Sony VAIO W bude v prodeji od února 2010.

Další článek: Roadmice: Myši jako auta (fotky a video)

Témata článku: Notebooky, Speciální model, Speciální díl, Mini klávesnice, Originální díl, Uhlík, Speciální edice, Srdce, Tradiční prvek, Starter, Oxid, Sony Vaio

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší