Stylové bezdrátové zařízení 4 v 1 Epson je ideální pro zaneprázdněné moderní domácí uživatele

Stylové bezdrátové zařízení 4 v 1 Epson je ideální pro zaneprázdněné moderní domácí uživatele

Tiskárna Epson Stylus SX620FW s připojením Wi-Fi je navržená tak, aby přinesla efektivitu do aktivní domácnosti, nabízí rychlý tisk spolu se skenováním, kopírováním a faxováním.

Společnost Epson uvádí na trh Epson Stylus SX620FW, rychlé zařízení 4 v 1 s řadou funkcí, které naplňuje potřeby moderních domácích uživatelů. Tiskárna SX620FW nabízí tisk, skenování, kopírování a faxování a přichází s nejnovějším vysokorychlostním připojením Wi-Fi, které umožňuje všem v domácnosti její funkce sdílet. Je dostupná od srpna 2010.

Chytré funkce tiskárny SX620FW zjednodušují život zaneprázdněným uživatelům. Skenování, faxování a kopírování vícestránkových dokumentů je s automatickým podavačem dokumentů velmi jednoduché a uživatelé mohou kopírovat a tisknout bez nutnosti používat počítač. V případě potřeby výměny či doplnění papíru je zásobník na papír s předním plněním snadno přístupný.

Zobrazování a tisk fotografií v profesionální kvalitě je díky obrazovce LCD tiskárny SX620FW jednoduché, a uživatelé mohou tisknout dokonce z fotoaparátů s rozhraním PictBridge™ a z paměťových karet. Dodávaný software umožňuje uživatelům jednoduché odstranění efektu červených očí a úpravu barvy a kontrastu pro dosažení dokonalých výtisků.

Tiskárna SX620FW používá inkoust DURABrite Ultra a zajišťuje tak čisté dokumenty a fotografie v profesionální kvalitě, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům a vyblednutí. Výběr ze samostatných inkoustových kazet vyhovuje všem požadavkům na tisk a nabízí hospodárnější řešení, protože je třeba vyměňovat pouze vypotřebovanou barvu.

Julian Maddock, Product Manager for Wireless Home Inkjets, k tomu dodává: „Tiskárna SX620FW nabízí širokou řadu funkcí pro všechny úlohy od rychlého tisku fotografií po skenování a faxování, které splňují potřeby celé rodiny – a její bezdrátové připojení usnadňuje sdílení.“

Tiskárna Epson Stylus SX620FWje k dostání za 4. 490,- Kč vč. DPH.

Klíčové vlastnosti:

 • Zbavení se kabelů a připojení přes nejnovější vysokorychlostní síť Wi-Fi,
 • rychlý tisk plus skenování, kopírování a faxování,
 • tisk dokumentů rychlostí až 38 stran za minutu,
 • faxování, skenování a kopírování vícestránkových dokumentů s automatickým podavačem dokumentů,
 • snadno přístupný zásobník na papír s předním plněním,
 • výběr z inkoustových kazet dle vašich potřeb,
 • získejte výtisky profesionální kvality, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům a vyblednutí díky inkoustu DURABrite Ultra,
 • snadný přímý tisk přímo z digitálních fotoaparátů s rozhraním PictBridge a paměťových karet,
 • rychlé zobrazení a tisk fotografií pomocí obrazovky LCD,
 • kopírování a tisk bez počítače,
 • snadné odstranění efektu červených očí a přizpůsobení barvy a kontrastu pomocí přibaleného softwaru,
 • pohodlná úprava naskenovaného textu pomocí softwaru OCR ABBYY FineReader®,
 • snížení nákladů a dopadu na životní prostředí díky energetické úspornosti ověřené známkou ENERGY STAR®.

Témata článku: Zvýrazňovače, Dokonalé rozhraní, Přímé sdílení, Nejnovější rodina, Rychlé připojení, Snadné odstranění, Chytrá funkce

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí