STROM telecom se stal členem GSM Asociace

Praha, 31. října 2005 – Společnost STROM telecom, výrobce telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií, se stal přidruženým členem GSM Asociace. STROM telecom je první technologickou společností z České republiky, která získala tento typ členství. Dekret potvrzující statut přidruženého člena GSM Asociace byl do rukou zástupců společnosti STROM telecom slavnostně předán 26. 9. 2005 v Singapuru.
STROM telecom se stal členem GSM Asociace

„Přijetí do GSM Asociace je zúročením investic do vlastního výzkumu a vývoje nových produktů pro telekomunikační operátory v oblasti GSM sítí, konvergence telekomunikačních služeb a inteligentních sítí nové generace,“ komentuje předání dekretu Patrik Manina, marketingový manažer společnosti STROM telecom. „Členství v asociaci nám poskytne ještě bližší kontakt s telekomunikačními operátory a otevře nám prostor pro působení na nových trzích. Zároveň se budeme moci podílet na strategii rozvoje GSM sítí a služeb, která je hlavním úkolem GSM Asociace.

 

GSM Asociace byla založena v roce 1987 s cílem podporovat rozvoj GSM sítí a služeb spojených s jejich provozováním. GSM Asociace sdružuje 680 mobilních operátorů z 210 zemí a 150 dodavatelů technologií pro GSM sítě druhé a třetí generace.

 

Bližší informace o GSM Asociaci, jejím působení na globálních trzích a aktivitách v oblasti podpory rozvoje GSM sítí najdete na www.gsmworld.com.


* * *

 

O společnosti STROM telecom s.r.o.

STROM telecom je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí široké spektrum telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií. Produkty společnosti STROM telecom, které využívají největší světoví poskytovatelé telekomunikačních služeb, jsou nasazeny ve 14 zemích ve více než 50 telekomunikačních sítích. STROM telecom nabízí svým zákazníkům přes dvacet systémů a produktů jako jsou např. platformy pro inteligentní sítě (IN), call centra, digitální ústředny, billingové systémy, CRM systémy nebo řešení pro telekomunikační sítě  příští generace (NGN). STROM telecom je soukromá společnost se sídlem v Praze a výrobním závodem ve Voticích, kde stojí staletý javor, který se stal předlohou pro logo společnosti. Společnost byla založena v roce 1993, má přes 1000 zaměstnanců a pobočky v Německu, Rusku, Slovensku, Ukrajině a Bosně a Hercegovině. Další informace najdete na www.strom.cz.

Témata článku: Strom, Telekomunikační síť

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje