STROM telecom se 24. - 27. října zúčastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií INVEX 2005

Praha, 26. září 2005 – Společnost STROM telecom, výrobce telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií, se letos zúčastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií INVEX 2005. Prezentace společnosti bude umístěna v pavilónu B na stánku 46.
STROM telecom se 24. - 27. října zúčastní mezinárodního veletrhu informačních a telekomunikačních technologií INVEX 2005

Nový ročník veletrhu je díky užší specializaci a důrazu na telekomunikace ideální platformou pro prezentaci produktů a služeb společnosti STROM telecom. Na veletrhu budou k dispozici prezentace řešení pro billing, CRM, sítě příští generace a inteligentní sítě. Tato řešení jsou určena pro operátory fixních i mobilních sítí. V části expozice představí STROM telecom vývojové zázemí společnosti a výsledky vlastního výzkumu. Oslovení zájemců o působení ve vývojových centrech STROM telecomu je jedním z cílů, které si společnost pro svou účast na Invexu klade.

 

„Letošní Invex výrazně mění své zaměření. Díky oddělení od prezentací elektronické zábavy a produktů pro koncového zákazníka se z Invexu stává opravdové setkání odborníků z oblasti informačních a telekomunikačních technologií. Odborných veletrhů a konferencí se společnost STROM telecom účastní po celém světě. Veletrh Invex je pro nás skvělou příležitostí představit služby a produkty zákazníkům v České republice a okolních zemích,“ říká Patrik Manina, marketingový manažer společnosti STROM telecom.

 

Invex je veletrhem číslo jedna v nových členských zemích EU a čtvrté největší oborové setkání na světě. V roce 2005 bude INVEX více specializovaný a odborný díky souběžnému konání nového veletrhu spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX. Tradiční výstavní expozice doplní řada odborných konferencí a prezentací, nově zastřešených v samostatné části nazvané CONFERENCES & EVENTS.

 

Bližší informace o billingu nebo ostatních částech produktového portfolia společnosti STROM telecom získáte v pavilónu B na stánku 46. Další informace o veletrhu Invex a doprovodných konferencích naleznete na www.invex.cz.


* * *

 

O společnosti STROM telecom s.r.o.

STROM telecom je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí široké spektrum telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií. Produkty společnosti STROM telecom, které využívají největší světoví poskytovatelé telekomunikačních služeb, jsou nasazeny ve 14 zemích ve více než 50 telekomunikačních sítích. STROM telecom nabízí svým zákazníkům přes dvacet systémů a produktů jako jsou např. platformy pro inteligentní sítě (IN), call centra, digitální ústředny, billingové systémy, CRM systémy nebo řešení pro telekomunikační sítě  příští generace (NGN). STROM telecom je soukromá společnost se sídlem v Praze a výrobním závodem ve Voticích, kde stojí staletý javor, který se stal předlohou pro logo společnosti. Společnost byla založena v roce 1993, má přes 1000 zaměstnanců a pobočky v Německu, Rusku, Slovensku, Ukrajině a Bosně a Hercegovině. Další informace najdete na www.strom.cz.

Témata článku: Telecom, Strom

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje