STROM telecom otevírá pobočku v Kuala Lumpuru u příležitosti veletrhu CommunicAsia

Praha, 21. června 2006 – STROM telecom, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se spolu s partnerskou společností INTRACOM TELECOM představuje na odborném veletrhu CommunicAsia, který probíhá v Singapuru ve dnech 20. – 23. 6. 2006. STROM telecom na veletrhu prezentuje především své produkty pro sítě příští generace a konvergentní billing a rovněž oznámí otevření své nové pobočky v malajském hlavním městě Kuala Lumpur.
STROM telecom otevírá pobočku v Kuala Lumpuru u příležitosti veletrhu CommunicAsia

„Dynamický rozvoj telekomunikačních služeb v oblasti jihovýchodní Asie pro STROM telecom představuje výrazný potenciál pro další růst v nových oblastech. Tomu odpovídá naše první účast na veletrhu na Dálném východě i otevření místní pobočky v Kuala Lumpuru,“ uvedl Nihad Hurem, generální ředitel společnosti STROM telecom. „Asijský trh je v řadě oblastí specifický a založení pobočky nám tak umožní nabídnout zákazníkům okamžitou lokální uživatelskou podporu a řadu dalších služeb.“

 

STROM telecom na veletrhu CommunicAsia představuje svá řešení modernizace telekomunikační infrastruktury a rozšiřování nabídky služeb v prostředí mobilních i pevných sítí. Platforma TENNET postavená výhradně na výsledcích vlastního samostatného vývoje a výzkumu představuje flexibilní řešení pro postupný přechod operátora na technologii IP při zajištění kompatibility se staršími částmi sítě a uživatelskými stanicemi. Systém pro konvergentní billing společnosti STROM telecom umožňuje operátorům zjednodušení účtovacích operací, snížení administrativních nákladů a možnost kombinovat předplacené i tarifní služby v rámci jedné faktury.

 

Všechny produkty společnosti STROM telecom jsou vyvíjeny v otevřeném prostředí s plnou podporou průmyslových standardů. Díky tomuto přístupu mají zákazníci možnost svobodné volby subdodavatelů a při upgradu sítě mohou dále využívat i stávající technické prostředky.

 

* * *

 

O společnosti STROM telecom a. s.

STROM telecom je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí široké spektrum telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií. Produkty společnosti STROM telecom, které využívají největší světoví poskytovatelé telekomunikačních služeb, jsou nasazeny ve 14 zemích ve více než 50 telekomunikačních sítích. STROM telecom nabízí svým zákazníkům rozsáhlé portfolio produktů zaměřených na konvergentní billing v reálném čase, sítě příští generace (NGN) a digitální spojovací systémy. STROM telecom je soukromá společnost se sídlem v Praze a výrobním závodem ve Voticích, kde stojí staletý javor, který se stal předlohou pro logo společnosti. Společnost byla založena v roce 1993, má přes 1200 zaměstnanců a pobočky v Německu, Rusku, Slovensku, Ukrajině a Bosně a Hercegovině. Další informace najdete na www.strom.cz.

Váš názor | První testy GeForce 7600 GS pro AGP zveřejněny

Témata článku: Strom, Telecom

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší