STROM telecom na 3GSM kongresu, nově v Barceloně

PRAHA, 26. ledna 2006 – STROM telecom, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, bude jako člen GSM Asociace vystavovat na výroční konferenci poskytovatelů telekomunikačních služeb a dodavatelů telekomunikačních řešení 3GSM World Congress, která se letos koná 13. – 16. února 2006 ve španělské Barceloně.
STROM telecom na 3GSM kongresu, nově v Barceloně

STROM telecom na stáncích F50 v Hale 2 a HS6.09 v Hale 4 představí nabídku svých služeb a produktů pro mobilní operátory. Soustředí se především na představení svého konvergentního billingového řešení. Toto řešení je unikátní tím, že je plně postaveno na produktech vlastního vývoje společnosti STROM telecom – bilingovém systému FORIS a platformě MEDIO SCP zajišťující zpracování hovorů v reálném čase. Hlavní přínos konvergentního řešení pro telekomunikační operátory spočívá ve snížení provozních nákladů díky jednotnému účtovacímu systému pro smluvní zákazníky i zákazníky s předplacenými službami, a to pro všechny typy nabízených služeb.

„Naše účast na 3GSM World Congressu je přirozenou součástí naší strategie s cílem významněji proniknout na zajímavé trhy,“ řekl Patrik Manina, ředitel marketingu společnosti STROM telecom. „Přítomnost většiny významných světových operátorů představuje ideální příležitost pro navázání nových kontaktů a představení našich vlastních produktů.“

3GSM World Congress, pořádaný mezinárodní organizací GSM Asociace, patří mezi největší akce svého druhu. Účastní se jej více než 600 vystavovatelů, desítky tisíc návštěvníků z řad odborné veřejnosti a novináři ze všech významných světových médií. V roce 2006 se 3GSM World Congress koná v Barceloně namísto tradičních Cannes. Od změny místa konání si pořadatelé slibují zjednodušení dopravy a ubytování a zároveň větší efektivitu účasti návštěvníků i vystavovatelů.

O společnosti STROM telecom a. s.
STROM telecom je česká společnost, která vyvíjí a vyrábí široké spektrum telekomunikačních zařízení, informačních systémů a technologií. Produkty společnosti STROM telecom, které využívají největší světoví poskytovatelé telekomunikačních služeb, jsou nasazeny ve 14 zemích ve více než 50 telekomunikačních sítích. STROM telecom nabízí svým zákazníkům rozsáhlé portfolio produktů zaměřených na konvergentní billing v reálném čase, sítě příští generace (NGN) a digitální spojovací systémy. STROM telecom je soukromá společnost se sídlem v Praze a výrobním závodem ve Voticích, kde stojí staletý javor, který se stal předlohou pro logo společnosti. Společnost byla založena v roce 1993, má přes 1200 zaměstnanců a pobočky v Německu, Rusku, Slovensku, Ukrajině a Bosně a Hercegovině. Další informace najdete na www.strom.cz.

Váš názor Další článek: Chystá Microsoft vlastní přehrávač jako konkurenci iPodu?

Témata článku: Cannes, Halo, Ukrajina, World, Barcelona, Telecom, Strom

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší