STROM telecom dbá na ochranu životního prostředí

Praha, 5. ledna 2007 – STROM telecom, výrobce telekomunikační infrastruktury, informačních systémů a technologií, se stal držitelem certifikátu environmentálního řízení ISO 14001:2004. Certifikát udělený auditorskou společností SGS Switzerland SA je potvrzením péče, kterou STROM telecom věnuje ochraně životního prostředí při vývoji, výrobě a distribuci svých produktů.
STROM telecom dbá na ochranu životního prostředí

„STROM telecom má ve svém názvu i logu stylizovaný vzrostlý javor. I tímto způsobem se od vzniku společnosti hlásíme k zodpovědnosti za stav prostředí, v němž podnikáme a žijeme,“ uvedl Petr Bílek, Představitel vedení společnosti pro jakost a environment. „Ekologický přístup pro nás neznamená pouze plnění zákonných předpisů, ale především efektivní využívání zdrojů a snižování dopadů na životní prostředí v duchu trvale udržitelného rozvoje.“

Zavedení certifikovaného systému řízení pro ekologické chování firmy navazuje na dlouhodobou snahu o efektivní a ohleduplné podnikání. Letos společnost otevřela nové výrobní a logistické prostory ve Voticích u Prahy, které odpovídají nejnáročnějším požadavkům na přesnost a spolehlivost výroby a zároveň splňují ekologická měřítka. STROM telecom je také dlouhodobým partnerem ankety Strom roku pořádané nadací Partnerství.

Váš názor Další článek: Čekáte na nové grafické karty? Možná až na CeBITu

Témata článku: Ankety, Vznik, Strom

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší