Strojírenský průmysl směřuje k PLM

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
Strojírenský průmysl směřuje k PLM

Divize UGS PLM Software společnosti Siemens Automation and Drives (A&D) a přední světový poskytovatel PLM řešení a služeb zaznamenala celosvětově zvýšenou poptávku po svých produktech u zákazníků působících ve strojírenském průmyslu.

Téměř 15 procent zákazníků UGS PLM Software působí ve strojírenském průmyslu a v příštím roce se očekává další růst.

Zvýšený zájem o PLM ve strojírenském průmysl není podle Paula Vogela, víceprezidenta a generálního ředitele pro oblast EMEA, překvapením.

„Podle analýz v roce 2004 vytlačila Čína Spojené státy americké jako nejdůležitější trh pro strojírenství a pohltila pětinu světové produkce v této oblasti, říká Vogel.

"Výrobci si velmi dobře uvědomují, že pokud chtějí těžit z partnerských a obchodních příležitostí na těchto trzích, musejí své společnosti transformovat," dodává.

PLM podporuje kolaborativní způsob vývoje produktů. Jedná se o maximální zkrácení předvýrobních etap paralelní prací skupin pracovníků při snížení nákladů s cílem co nejrychlejšího vstupu nového výrobku na trh.

Díky PLM dosahují zákazníci divize UGS PLM Software výrazných konkurenčních výhod a zvýšení zisků.

UGS PLM Software nezapomíná ani na malé a středně velké společnosti. Více než 80 procent všech zákazníků, které UGS PLM Software používá ve strojírenském průmyslu, má méně než 100 zaměstnanců.

Odpovědí na PLM potřeby firem malých a středních velikostí je komplexní balík modulárních, leč integrovaných řešení UGS Velocity Series.

Témata článku: Software, Paul, Vogel, Konkurenční výhoda, Průmysl, Etapa

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?