Strategičtí noví zákazníci pohánějí prodej softwaru Oracle

27. června 2000
Česká MP3 scéna opět posílila
Oracle posiluje svoji pozici největšího dodavatele softwaru pro e-business rostoucím prodejem aplikačního balíku e-Business Suite
Strategičtí noví zákazníci pohánějí prodej softwaru Oracle
Redwood Shores, Kalifornie, 20. června 2000 – Společnost Oracle, největší dodavatel softwaru pro e-business dnes oznámila finanční výsledky čtvrtého čtvrtletí končícího 31.5.2000. Oracle pokračuje v budování image značky, kterou si společnosti mohou vybrat jako jedinou spolehlivou pro obchodování na Internetu. Společnosti využívají Internetovou platformu Oracle a integrovaný e-Business Suite – balík aplikací plně využívající síly Internetu.

“Růst prodeje aplikací o 61 procent ve čtvrtém kvartále a o 42 procent za rok ukazuje, jakou rychlostí se ženeme vpřed díky integrovanému balíku aplikací Oracle e-Business Suite,” řekl Ray Lane, President a COO Oracle. “Internet je nyní vnímán jako stěžejní nástroj pro vytvoření náskoku před konkurencí a Oracle je jediný dodavatel softwaru, který dodává na trh kompletní balík aplikací pro e-business.”

E-Business Suite

E-Business Suite zahrnuje plně integrované CRM a ERP aplikace. Je to jediný komplexní, plně integrovaný balík obchodních aplikací, který 100 procentně využívá Internet. Klíčovými zákazníky e-Business Suite se v tomto čtvrtletí staly společnosti Alcoa, Inc. a IKON Office Solutions.

IKON OffIce Solutions nově implementoval Oracle CRM ve svých Evropských operacích a bude plně implementovat Oracle E-Business Suite - CRM ve svých světových operacích. Navíc, IKON si vybral Oracle pro svá HRMS řešení a doplní tak své předešlé investice do Oracle Financials a databází.

“Komplexní balík e-business aplikací bude umožňovat implementaci plného webového rozhraní s našimi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci ve všech směrech našeho obchodu. Toto perfektně vyhovuje našim e-business strategiím a bude základem pro náš rozvíjející se budoucí zákaznický model,” řekl James J. Forese, chairman a chief executive officer of IKON Office Solutions.

Customer Relationship Management (CRM)

Oracle CRM aplikace dodávají kompletní přehled o zákaznických aktivitách a pomáhají společnostem získat nové zákazníky a udržet si stávající. Novými klíčovými zákazníky Oracle CRM se v tomto čtvrtletí staly společnosti 3Com, BellSouth Corporation, Carlingswitch, Inc., Lexmark International, Inc., Mercury Computer Systems, Inc. A The AtHome Corporation.

Supply Chain Planning a Internet Procurement

Aplikace Supply Chain Planning a Internet Procurement umožňují globální viditelnost poptávky a nabídky a usnadňují rychlé změny informací důležitých pro dodavatele a odběratele. Tyto aplikace umožňují uspokojit zákaznické poptávky dodáním vysoce kvalitních produktů v nejkratší dodací době za nejnižší náklady. S podporou všech typů nákupu, non-production, kapitálu, MRO, služeb a administrativy – Oracle Internet Procurement umožňuje organizacím šetřit celkové nákupní náklady. Mezi zákazníky Oracle Supply Chain Planning a Internet Procurement se ve čtvrtém čtvrtletí připojily, mimo jiné, společnosti Cummins Engine, Ford Motor Corporation, Odwalla, Onemedhub.com Pte. Ltd. (Singapore) a Panasonic (Japan).

Onemedhub.com Pte. Ltd (OMH) je jedním z předních zdravotních a lékařských Internetových portálů v Asii. OMH si vybral celý balík Oracle Internet Platform produktů a Oracle Internet Procurement aplikace na vývoj zdravotního a lékařského serveru, aby vyhověl potřebám jak veřejnosti, tak lékařských profesionálům po celém světě.

“Naše strategické partnerství s Oracle OMH pomůže přiblížit se k našemu cíli být první společností, která má komplexní B2B e-procurement řešení a e-supply řešení. Vyhovíme tak požadavkům zdravotních dodavatelů všech velikostí,” řekl Dr. Michael Lim, executive chariman OMH.

Nejlepší ERP aplikace

Nejlepší ERP aplikace jsou navrženy na pomoc společnostem transformovat se na e-business internetovou rychlostí. Z nových zákazníků Oracle ERP ve čtvrtém kvartále jmenujme alespoň společnosti Inventec (Malajsie), James Martin & Co. Australia Pty. Ltd., Lucent Technologies, Inc., Paine Webber, Posten (Švédská pošta), Sallie Mae, Silterra (Malajsie) a U.S. Army Corps of Engineers.

Oracle Internet Platform a Oracle8i

Internetová platforma Oracle se skládá z průmyslově vedoucí databáze Oracle8i v kombinaci s aplikačními vývojovými nástroji, aplikačními servery a technologiemi. Je to jediný Internetový data management systém umožňující společnostem po celém světě přechod na e-business s vysokou spolehlivostí, dostupností a škálovatelností. Mezi zákazníky Oracle Internet Platform se ve čtvrtém kvartále přiřadily společnosti AMP Services Limited (Austrálie), Consumer Financial Network (CFN), Eastman Chemical Company, the Federal Aviation Administration, Lycos Asia Pte. Ltd. (Singapore), NRMA Insurance Limited (Austrálie), Overseas Union Bank (Singapore), Texas Health a Human Services, the U.S. Air Force a weather.com. a další.

CFN je vedoucí pojišťovna nabízející finanční služby, zdravotní a životní pojištění široké veřejnosti a společnostem z prestižního žebříčku Fortune 1000. Jejím cílem je vybudovat přední portál pro své služby, které bude nabízet svým zákazníkům.

“Schopnost CFN přistupovat a manipulovat s informacemi ve reálném čase je nezbytně nutná pro náš obchod a klíčové komponenty nabídek našim zákazníkům,” řekl Jerrry Lepore, executive vice president of CFN. “Očekáváme pokračující používání a implementaci produktů Oracle, které podpoří flexibilitu našich nabídek umožňující nám určit další oblasti pro prodej a podstatné zvýšení spokojenosti našich zákazníků s našimi službami.”

Weather.com, je největší zdroj informací o počasí na světě. Každý měsíc se zde sestaví zhruba 300 milionů stránek přehledů, které vygeneruje 14 milionů uživatelů. Weather.com nabízí podrobné předpovědi pro více než 77 000 míst na světě.

“Vysoký výkon Oracle8i nám umožní weather.com nabízet našim uživatelům jako osobně generované stránky,” řekl Mark Ryan, chief technology officer at weather.com. “Jak weather.com narůstá, Oracle8i technologie stále zajišťuje škálovatelnost a spolehlivost.”

Váš názor Další článek: Česká MP3 scéna opět posílila

Témata článku: Internet, Svět motorů, Oracle, US Army, Austrálie, Švédská služba, Integrovaný obchod, Army, James Bond, Union, Singapore, Stěžejní cíl, Japan, Kompletní nabídka, Nejlepší rychlost, Podrobná předpověď, Business, Jediná aplikace, Jediný cíl, Lexmark, Pain


Určitě si přečtěte

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 17

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X