StorageCraft představuje řešení pro monitorování záloh

StorageCraft představuje řešení pro monitorování záloh

Společnost StorageCraft Europe dnes oznámila uvolnění nejnovějšího doplňku pro produktovou řadu ShadowProtect® pro zálohování, obnovu po havárii a udržování kontinuity činností – StorageCraft® ShadowControl™ CMD.

ShadowControl CMD poskytuje vzdálený a webový monitoring serverů a pracovních stanic, které používají pro zálohování StorageCraft® ShadowProtect®. Jedná se o vícevrstevný systém, který umožňuje monitorování na úrovni instalací, oddělení nebo na úrovni organizací. Tato flexibilita poskytuje stejnou kontrolu poskytovateli MSP služeb monitorujícímu více společností i správci sítě koordinujícímu středně velký podnik s několika pobočkami.

„Místo hazardování a spoléhání se na to, že zálohy nějak fungují, mohou naši obchodní partneři a jejich zákazníci monitorovat všechny instalace aplikace ShadowProtect ve své organizaci. ShadowControl CMD představuje další vrstvu ochrany pro obnovu po havárii, nabízí přehled o všech úlohách zálohování v reálném čase,” uvedl Dominik Zingg, výkonný ředitel společnosti StorageCraft Europe.

ShadowControl CMD pracuje se třemi stavy: dobrý, upozornění a kritický. Administrátoři mají možnost nastavit pravidla, kdy má být upozorněno na změnu stavu u každé instalace aplikace ShadowProtect v systému. Pravidla lze přizpůsobit řadě konfigurací, nezáleží na tom, zda poskytovatel MSP služeb nebo administrátor potřebuje monitorovat více společností nebo středně velký podnik s více pobočkami.

Kromě základních upozornění na výsledky zálohování může uživatel vytvořit pravidla na základě dostupného místa v úložišti, stavu počítače, chybě disku, poškození disku a stavů aplikace StorageCraft® ShadowControl™ ImageManager. Pravidla lze aplikovat na specifické zálohy, administrátor může být například upozorněn na neobvykle velký soubor zálohy. Účelem těchto automatických výstrah je upozornit na aktuální problémy a zabránit, aby se z nich staly skutečné potíže.

ShadowControl CMD je stejně flexibilní i ve vytváření zpráv (reporting). Umožňuje administrátorům vytvářet zprávy o stavu – na základě jednotlivých instalací, umístění nebo pro každý systém v daném prostředí – a tyto zprávy potom posílat vybraným příjemcům, včetně jednotlivých zákazníků.

Aplikace ShadowControl CMD je dostupná ke stažení na stránce http://www.storagecraft.cz/produkty/shadowcontrol-cmd.html

Kulturní last minute Navečer.cz nabízí nevyprodaná představení

Témata článku: Upozornění, Dobrá úroveň, Stejná úloha, Reporting, Záloha, Dostupná zpráva, Nejnovější zpráva, Vzdálená instalace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší