Sticky Password chystá novinky

Sticky Password chystá novinky

Informace týkající se plánovaného vydání české free verze programu pro správu hesel a vyplňování online formulářů - Sticky Password (www.stickypassword.cz):

• Není potřeba si pamatovat desítky hesel, která používáte. Jedině své jedno unikátní Hlavní heslosi musíte zapamatovat a zadat pro aktivaci Sticky Password. Všechna další hesla poskytuje Sticky Password v okamžiku, kdy je potřebujete.

Sticky Password vyplňuje online formuláře na jedno kliknutí, dle vámi zvolené identity – připravených údajů, které je třeba do daného formuláře vyplnit.

Žádný další toolbar, pouze unikátní Tlačítko rychlého spuštění, které nezabírá žádné místo ve vašem prohlížeči.

Každá licence Sticky Password obsahuje i Přenosnou verzi Sticky Password. Proto budete mít svá hesla vždy při sobě, když je budete potřebovat.

• Vaše účty můžete jednoduše organizovat do libovolných skupin.

Široká podpora nejpoužívanějších prohlížečů. Sticky Password pracuje s Internet Explorer, Firefox, Google Chrome a mnoha dalšími, nejste tedy vázáni jedním prohlížečem.

Podpora populárních aplikacíjako ICQ, Skype, iTunes, MS Outlooku a mnoho dalších.

• Sticky Password automaticky zálohuje databázis hesly pokaždé, když provedete změnu, a stejně tak je důležité, že tyto zálohy jsou dokonale šifrované.

• Do Bezpečných poznámeksi můžete ukládat citlivá data jako jsou například Licenční klíče k aplikacím, osobní nacionále rodinných příslušníků, bankovní informace, PINy a mnoho dalšího.

Automatické přihlašování– Sticky Password rozpozná vaše oblíbené stránky chráněné heslem a automaticky vás přihlásí.

Integrace do prohlížečů a aplikací– hesla a další informace jsou dostupné ihned.

Import hesel z prohlížečů a jiných správců hesel– průvodce instalací zabezpečí automatický import hesel.

Automatické aktualizaceSticky Password vám vždy umožní využívat aktuálních novinek v produktu ihned po jejich vydání.

• Struktura a délka hesla je velice důležitá pro zabezpečení daného účtu. Sticky Password generuje silná heslaa spravuje je pro vás.

• Databáze je šifrována nejsilnějšími dostupnými šifrovacími algoritmy, jaké jsou na trhu, včetně algoritmu AES, který se používá v armádním kryptování.

• Budete ochráněni také před phishingem. Sticky Password neodešle přihlašovací jméno a heslo na stránku s falešným obsahem.

• Několik úrovní ochrany před keyloggery. Protože se pro vyplňování používá pouze jedno kliknutí myši, nedá se tedy zaznamenávat žádné kliknutí na klávesnici.

Virtuální klávesnicevás chrání i před očima zvědavců, kteří mohou nahlížet přes vaše rameno – screenloggery.

Bezpečné a flexibilní. Můžete si zvolit způsob přístupu k databázi hesel. Buďto pro odemčení databáze použijete Hlavní heslo nebo USB klíč či Bluetooth zařízení.

• Pokud vyjmete autorizační USB zařízení nebo odejdete s Bluetooth zařízením z dosahu PC, Sticky Password se zamkne.

Seznam vrací úder, jeho vyhledávač má inteligentnější opravu chyb

Témata článku: Klávesnice bluetooth, Rychlá záloha, Přihlašovací stránka, Bezpečná aplikace, Ramen, Připravený průvodce, Virtuální klávesnice, Google Toolbar, Password, Falešná klávesnice, Import, Dostupná informace, Falešný účet

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší