Stickfish spouští nový internetový obchod 64bit.eu

Stickfish spouští nový internetový obchod 64bit.eu

Internetový obchod 64bit.eu navazuje na úspěšné fungování e-shopu 64bit.cz. Jeho tradici nejnižších cen, široké nabídky a rychlé dostupnosti rozšiřuje o nový sortiment a řadu nových funkcí pro vyšší uživatelský komfort.

Společnost Stickfish, specializující se na technologie Linux a UNIX, spustila nový internetový obchod 64bit.eu. Nová verze již zavedeného a úspěšného internetového obchodu staví na solidních základech 64bit.cz. Právě díky tomu se 64bit.eu naplno rozjíždí již od prvního okamžiku, aniž by se musel potýkat s „dětskými nemocemi“.

Obchod 64bit.eu zaujme nejen novým designem, který umožňuje snadnou orientaci na stránkách, ale především vylepšením funkcí, které zdokonalují celý proces od výběru zboží přes nákup a platbu až po dodání.

Hlavním přínosem pro zákazníky je výrazné rozšíření sortimentu zboží. Hardware od společnosti Sun Microsystems nyní doplňují kompletní produktové série (z oblasti 64bitových a síťových technologií) od firem Lenovo, Hewlett-Packard a Cisco. V jednání je další rozšíření nabídky o výrobky společnosti IBM. Kromě hardwaru nabízí 64bit.eu ucelený sortiment softwarových produktů pro serverové i desktopové nasazení, včetně virtualizačních řešení.

Mezi další novinky patří rozšířené možnosti platby za objednané zboží. Nové platební brány umožňují nejen platbu na tradiční zálohovou fakturu či hotově, ale také prostřednictvím online platebních systémů PayPal a MoneyBookers.

Registrovaní zákazníci mají navíc na 64bit.eu usnadněný nákup při opakovaných návštěvách, ale také přístup ke speciálním nabídkám, věrnostním výhodám a slevovým akcím.

Obchod 64bit.eu je zaměřen globálně, na zákazníky celé Evropy a Ruska. V současné době pracuje ve třech jazykových mutacích (v češtině, angličtině a ve slovenštině) a také zvládá různá nastavení DPH podle toho, ze které země je nakupující zákazník.

„Obchod 64bit.eu je unikátní tím, že nabízí pohodlí běžného spotřebitelského nákupu v oblasti špičkových serverových a virtualizačních řešení. Od konkurence se dále odlišujeme rozsahem nabídky a detailními informacemi o zboží. Pokračujeme v naší globální strategii a zahraničním zákazníkům přinášíme nové služby a platební možnosti“, říká Filip Korbel ze společnosti Stickfish.

Pro více informací navštivte, prosím, internetové stránky www.64bit.eu.

Další článek: Dejte si pozor na obchodní podmínky některých e-shopů, varuje ČOI

Témata článku: Zahraniční e-shop, Solidní novinka, Široký rozsah, Nabídka obchodu, Běžná platba, Dětská nemoc, Nový zákazník, Detailní informace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší