„Start with e-nnovation” – soutěž o nejlepší nápad potřetí

„Start with e-nnovation” – soutěž o nejlepší nápad potřetí

Již potřetí vyhlašujeme soutěž o nejlepší projekt e-commerce, která bude doprovázet e-nnovation – mezinárodní konferenci svolanou Skupinou Allegro. Cenou pro autory dvanácti nejlepších nápadů bude setkání s experty, kteří zhodnotí předložené projekty, budou je konzultovat s jejich autory, kteří rovněž získají pozvánky na toto mezinárodní setkání. Vítěz, který bude vybrán z dvanácti kandidátů, získá peněžní cenu – 10 000 Eur.

Na rozdíl od minulých let se e-nnovation zúčastní manažeři, experti a podnikatelé, které pozval organizátor. Šanci získat pozvánku mají rovněž účastníci soutěže „Start with e-nnovation” a osoby, které se přihlásí pomoci formuláře umístěného na internetové adrese http://2012.e-nnovation.pl/en/pitching/pitching.php.

– Chceme, aby tvůrci nových e-businessů měli přístup k odborným znalostem, jak rovněž mohli navázat kontakt s potecionálními investory. Proto soutěž „Start with e-nnovation” je organizována spolu s konferencí, na kterou se sjedou manažeři všech vůdčích značek a významné osobnosti z branže – říká Marcin Majchrzak ze Skupiny Allegro, který je zodpovědný za celou organizaci konference „e-nnovation – more than experience”.

Soutěž bude mít tři kola. V prvním kole je nutné přihlásit svůj start-upu, který je ve fázi realizace. Přihlášku v podobě krátkého popisu projektu je nutné zaslat do 3. září 2012 r. prostřednictvím formuláře umístěného na internetové adrese http://e-nnovation.pl/startup

Do druhého kola postoupí 12 nejlepších projektů, jejichž autoři se 14. října setkají s experty. Finálová dvojice autorů, kterou experti vyberou, představí své projekty široké veřejnosti prvního dne konference. Autor, jehož projekt získá nejvíce hlasů a vyhraje, získá peněžní cenu ve výši 10 000 Eur.

Více informací je možné získat na internetové adrese http://e-nnovation.pl/startup.

Další článek: Amazon chystá většího nástupce Kindle Fire, půjde přímo proti iPadu

Témata článku: Expert, Odborná znalost, Allegro, Široká veřejnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší