Stanislav Barvíř manažerem distribuce Hewlett-Packard ve společnosti BGS Distribution Czech

Brno, 3. února 2006 – Stanislav Barvíř se stává od začátku února manažerem distribuce produktů Hewlett-Packard pro Českou republiku ve společnosti BGS Distribution Czech, která je členem česko-slovenského holdingu BGS LEVI Group. Nová funkce byla vytvořena pro posílení pozice BGS LEVI Group v distribuci produktů společnosti Hewlett-Packard, se kterou společnost BGS Distribution Czech před časem uzavřela distribuční smlouvu.
Stanislav Barvíř manažerem distribuce Hewlett-Packard ve společnosti BGS Distribution Czech

Stanislav Barvíř (40) před svým nástupem do společnosti BGS Distribution Czech dlouhodobě působil na pozici Partner Account Managera pro distribuční kanál v Hewlett-Packard.

Hewlett-Packard je předním výrobcem a prodejcem tiskových produktů, počítačů, serverů a dalších produktů informačních a komunikačních technologii na českém trhu. Ve společnosti pracoval od roku 2003 a byl odpovědný za rozvoj partnerského kanálu, od roku 2005 také za rozvoj distribučního kanálu a kontakt s distributory Hewlett-Packard.

Holding BGS LEVI Group je jednou ze dvou největších společností, zabývajících se distribucí informačních a komunikačních technologií na česko-slovenském trhu. Stanislav Barvíř zde bude  odpovědný za expanzi a růst prodejů produktů Hewlett-Packard a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky.

„Holding BGS LEVI Group v několika uplynulých měsících vykazoval vysokou dynamiku růstu a změn. Své zkušenosti a orientaci v oboru distribuce produktů Hewlett-Packard bych rád uplatnil právě zde“, uvedl Stanislav Barvíř, manažer distribuce produktů HP společnosti BGS Distribution Czech.

Hlavním posláním holdingu BGS LEVI Group je zajištění vybraných servisních služeb pro zakládající společnosti: BGS – Distribution a LEVI International. Společnosti holdingu působí na B2B trhu a každý měsíc obsluhují více než 10 000 IT firem. Zákazníky holdingu jsou výrobci počítačů, velkoobchody s výpočetní technikou a specializovaní dealeři.

Jednou z posledních expanzních aktivit je odkoupení ochranné známky počítačů BRAVE, které proběhlo v měsíci listopadu 2005. Počítače BRAVE jsou dle statistiky časopisu Reseller Magazine nejprodávanější českou značkou počítačů roku 2004. Kromě značky BRAVE je holding také výrobcem PC značky LYNX
a DigiPro. V roce 2006 se předpokládá výroba více než 70 000ks PC.

O společnosti BGS LEVI Group a.s.
Společnost byla založena v červnu 2005. Hlavním posláním holdingu je zajištění vybraných servisních služeb pro společnosti BGS Distribution a.s., BGS Distribution Czech s.r.o., BGS Retail a.s. a LEVI International a.s.

O společnosti HP
Společnost HP je dodavatelem technologických řešení pro spotřebitele, podniky a instituce na celém světě. Nabídka společnosti zahrnuje IT infrastrukturu, globální služby, výpočetní systémy pro domácnosti i podniky, zařízení pro tisk a zpracování obrazu. Za čtyři fiskální čtvrtletí končící 31. říjnem 2005 dosáhly celkové tržby HP výše 86,7 miliardy USD. Další informace o HP (NYSE Nasdaq: HPQ) naleznete na webové adrese http://www.hp.com.

Váš názor | Acer hodlá zvýšit dodávky LCD televizí o 233 %

Témata článku: Hlavní výrobce, Holding, Vybraný výrobce, Lynx

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší