S&T CZ se stěhuje do budovy City Empiria na pražské Pankráci

PRAHA, 11. dubna 2007 – Systémový integrátor S&T CZ mění sídlo centrály firmy a stěhuje se do nových prostor v byznyscentru City Empiria (bývalý „Motokov“) na pražské Pankráci.
S&T CZ se stěhuje do budovy City Empiria na pražské Pankráci

Nová adresa společnosti a kontakt jsou: S&T CZ s. r. o., budova City Empiria, Na Strži 65/1702, 140 62 Praha 4, tel. 296 538 111.

S&T CZ tak od 16. dubna definitivně opouští prostory v pražských Butovicích a Malešicích. Do nových prostor centra City Empiria se také stěhuje administrativní zázemí dceřiné společnosti GCC Services, přičemž její centrum péče o zákazníky zůstane, stejně jako její sídlo, nadále v Praze-Malešicích, U Stavoservisu 1.

Nová adresa bude po dokončení všech administrativně-právních úkonů zapsána do obchodního rejstříku jako nové sídlo společnosti. O této změně bude S&T CZ zákazníky, partnery a dodavatele včas informovat. Zmiňované právní a administrativní změny nebudou mít žádný vliv na probíhající obchodní aktivity S&T CZ ani její dceřiné společnosti GCC Services.

„Přestěhování na novou adresu je symbolickou tečku za velmi úspěšnou akvizicí společnosti Grall. Zákazníci k nám budou mít ještě blíž díky sloučení všech dosavadních pracovišť a strategickému umístění byznyscentra u severojižní magistrály,“ uzavřel marketingový ředitel S&T CZ Otta Matoušek.

Váš názor Další článek: Anatomie Radeona X2900 XTX na spoustě fotografií

Témata článku: City, Otto, Otta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší