S&T CZ se stala „bronzovým“ partnerem bezpečnostního lídra firmy Check Point

PRAHA, 18. května 2007 – Systémový integrátor a technologická společnost S&T CZ získala certifikaci od společnosti Check Point na „bronzové“ úrovni: Check Point Bronz Partner. Společnost Check Point Software Technologies je světovým lídrem v oblasti zabezpečování internetové komunikace, a to jak na trhu virtuálních privátních sítí (VPN), tak i na trhu firewallů.
S&T CZ se stala „bronzovým“ partnerem bezpečnostního lídra firmy Check Point

„Doplnili jsme tak do našeho portfolia bezpečnostních řešení další produkty, například z oblastí IPS a bezpečnostního managementu,“ řekl Vojtěch Dvořák, ředitel divize řízených služeb společnosti S&T CZ. Skupina S&T je klíčovým partnerem firmy Check Point po celé střední a východní Evropě a disponuje jedním z největších týmu specialistů zaměřených na řešení Check Pointu.

„Disponujeme týmy velmi zkušených bezpečnostních specialistů v osmi středoevropských pobočkách skupiny S&T. Díky možnosti sdílení know-how prostřednictvím interních kompetenčních center tak můžeme garantovat tu nejvyšší expertizu i na těch nejobtížnějších projektech,“ dodal Vojtěch Dvořák.

Společnost Check Point Software Technologies nabízí celou řadu bezpečnostních řešení určených pro všechny typy společností včetně malých firem. Ve své produktové řadě Next Generation dodává zákazníkům široké spektrum perimetrových, interních a webových bezpečnostních řešení, která chrání obchodní komunikaci a zdroje v sítích, aplikacích, u vzdálených pracovníků, v pobočkách a partnerských extranetech. Základem řešení Check Pointu je technologie Stateful Inspection. Význam řešení Check Pointu dále posiluje platforma OPSEC (Open Platform for Security), která vyváří rámec a alianci pro integraci a interoperabilitu těch nejlepších řešení od 350 vedoucích společností.

Témata článku: Software, Webový specialista, Point, Obchodní význam, Check Point, Check

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje