S&T byla oceněna v anketě Českých 100 nejlepších 2006

PRAHA, 5. prosince 2006 – Technologická společnost a systémový integrátor S&T Services získala prestižní ocenění v anketě Českých 100 nejlepších 2006, kde se umístila v kategorii „Informační a telekomunikační technologie“. S&T Services se tak zařadila mezi nejprogresivnější firmy, které ve svém oboru dosahují mimořádných výsledků. Ve stejné kategorii byly oceněny například firmy jako IBM, HP či Unicorn.
S&T byla oceněna v anketě Českých 100 nejlepších 2006

Systémový integrátor a technologická společnost S&T Services získala prestižní ocenění v kategorii Informační a telekomunikační technologie. Za úspěchem S&T Services stojí vysoké tempo růstu firmy a široké portfolio nabízených IT služeb. Anketa Českých 100 nejlepších 2006 má za cíl zviditelnit tuzemské firmy, které dosahují vynikajících či mimořádných výsledků.

Za umístěním S&T Services v prestižní anketě stojí vysoké tempo růstu firmy a široké portfolio nabízených IT služeb. „S&T Services letos významně posílila akvizicí společnosti Grall. Nyní nabízíme to nejširší portfolio IT služeb. Prostřednictvím mezinárodních poboček holdingu S&T jsme schopni poskytovat firmám IT služby jak na lokální, tak i nadnárodní úrovni,“ řekl Jiří Košťál, generální ředitel S&T Services.

 

Tuzemská pobočka S&T Services letos dosáhne obratu kolem jedné miliardy korun. Oproti loňskému roku firma zvýšila obrat o 99 procent. Mateřská nadnárodní společnost S&T AG má roční obrat 11 miliard korun. Česká republika je ve srovnání s 19 zeměmi, kde společnost S&T působí, jeden z nejdynamičtějších trhů.

 

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Českých 100 nejlepších proběhlo v pátek 24. listopadu ve Španělském sále Pražského hradu za účasti prezidenta republiky Václava Klause. Ocenění převzal od hejtmana Středočeského kraje Petra Bendla generální ředitel S&T Services Jiří Košťál.

 

Cílem soutěže je zviditelnit v Česku registrované firmy z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Navržený podnik musí platit v Česku daně, mít nejméně 20 zaměstnanců a vykázat roční tržby větší než 30 milionů korun. Systém vyhodnocení využívá konkrétních znalostí širokého okruhu vybraných odborníků.

 

__________________________________________________________________________________________

Pro více informací kontaktujte:

Jan Hlaváč, mediální zástupce S&T Services, tel: (+420) 777 076 760, jan.hlavac@rhmc.cz

Otta Matoušek, marketingový ředitel S&T Services, otta.matousek@snt-services.cz

__________________________________________________________________________________________

 

O soutěži Českých 100 nejlepších

 

Cílem hnutí "ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH" je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně, slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Po konzultacích s řadou odborníků, analýze nejrůznějších možností a také po zkušenostech z loňského ročníku bylo rozhodnuto, že systém vyhodnocení a stanovení pořadí “ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” v maximální míře opět využije konkrétních znalostí širokého okruhu vybraných odborníků z jejich každodenní praxe. Nominace by proto měly vycházet z osobních znalostí, zážitků či zkušeností respondentů z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při jejich profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

http://www.comenius.cz/

 

O společnosti S&T Services Česká republika, s. r. o.

 

S&T Services je jedním z deseti největších systémových integrátorů v České republice. Společnost je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, která je zastoupena v 19 evropských státech. S&T Services v Česku disponuje týmem 280 odborníků a má pobočky v osmi městech: Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Teplicích a Ostravě. Centrála nadnárodní skupiny S&T sídlí v Rakousku ve Vídni.

 

Firma v Česku v minulosti vystupovala také pod jmény ICL a Fujitsu Services. Na jaře 2006 S&T Services významně posílila akvizicí renomovaného systémového integrátora Grall. S&T má v České republice spolu s IBM vůbec nejdelší tradici v celém oboru informačních technologií. Trvá nepřetržitě již od roku 1967, kdy zde firma působila pod názvem ICL.

 

S&T navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje služby v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se zejména na výrobní podniky a utility, finanční instituce, obchodní organizace a veřejnou správu. Mezi dlouhodobé klíčové zákazníky společnosti patří například Škoda Auto, Komerční banka, Česká spořitelna, Citibank, RWE, PriceWaterhouseCoopers, MPSV, MMR a další.

http://www.snt-services.cz/

 

Váš názor Další článek: Další elegantní bezdrátový USB hub na trhu

Témata článku: Otta, Citibank, MMR, Otto


Určitě si přečtěte

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

Galerie: Podívejte se na čínský Linux, se kterým to na svých PC zkusil i Huawei

** Huawei se loni dostal do křížku s USA ** Začal to proto zkoušet s konkurenčním operačním systémem ** Jmenuje se Deepin a před pár dny se dočkal nové verze

Jakub Čížek | 37


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X