Spuštěním ICQ Zones rozšiřují ICQ a Centrum Holdings svoji nabídku pro uživatele a reklamní zadavatele

Spuštěním ICQ Zones rozšiřují ICQ a Centrum Holdings svoji nabídku pro uživatele a reklamní zadavatele

ICQ Zones nabízí celou škálu obsahových služeb a produktů Centrum Holdings a umožní zadavatelům přístup k téměř 2 miliónům uživatelů ICQ v ČR. Dominantní skupina je mezi 13-24 lety, avšak uživatelé starší 25 let tvoří více jak třetinu z celkového počtu. Zadavatelé mají možnost cílit svoje kampaně na každou cílovou skupinu zvlášť.

ICQ a Centrum Holdings spustili inovovanou verzi ICQ Zones, které nabízejí celou škálu obsahových služeb pro mladé uživatele, jako je zpravodajství, hudba, filmy, sport, životní styl, celebrity a další. ICQ Zones tak nabídnou reklamním zadavatelům cílenou a účinnou platformu pro jejich reklamní sdělení, spojenou zároveň s vybraným atraktivním obsahem z portálů, jež Centrum Holdings provozuje.

Stránka ICQ Zones se otevře vždy, když se uživatel připojí do ICQ a obsahuje kvalitní a průběžně obnovovaný obsah. Vstupní brána do ICQ tak na jednom místě nabízí uživatelům jednoduše a přehledně to nejlepší z Aktuálně.cz, Žena.cz, Bleskově.cz a praktické služby jako jsou mapy, počasí, TV programy či katalog firem Najisto.cz.

Spuštění v ČR následuje po úspěšném spuštění obdobné služby v Německu a Izraeli, které výrazně zvedlo počet tamních uživatelů a tím nárůst inzerce do ICQ Zones. Službu ICQ v ČR používá v průměru 900 tisíc uživatelů denně, kteří tam stráví 5 hodin. Tato čísla spolu s novými reklamními formáty, činí z ICQ Zones efektivní nástroj pro oslovení mladé populace.

“Nové reklamní nástroje jako třeba prémiová záložka, možnost vlastního obsahu či inovované bannery nabízí zajímavé příležitostí pro zadavatele”, dodává Lenka Heřmanová produkt manažerka ICQ Centrum.cz, ze společnosti Centrum Holdings.

ICQ Zones budou vstupní branou do všech verzí ICQ v ČR, včetně lokalizovaného klienta do češtiny - ICQ Centrum.cz, který byl spuštěn loni na podzim.

http://zones.icq.centrum.cz/zones/icq_zones.html?partner_id=16

Další článek: MSI AE2400: nic víc na stole nepotřebujete (video)

Témata článku: Reklamní platforma, Celá škála, Dominantní služba, Lenka, Celebrity


Určitě si přečtěte

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

České Rajče je stále plné dětských nahotin. Student pomocí A.I. analyzoval miliony fotek

** Rajče.net má odjakživa problémy s choulostivými fotkami dětí ** Student zlínské univerzity analyzoval jeho katalog ** Neuronová síť doposud prozkoumala 6 milionů snímků

Jakub Čížek, Filip Šedivý | 73

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu