Správce hesel Sticky Password je v české free verzi

Správce hesel Sticky Password je v české free verzi

Jako součást kampaně na ochranu identity uživatelů internetu přináší firma Lamantine Software českým uživatelům počítačů novinku – program pro správu a zabezpečení hesel Sticky Password FREE v českém jazyce. Produkt slouží nejen ke správě hesel, ale také k automatickému vyplňování online formulářů.

Sticky Password zajišťuje uživatelům okamžitý, zabezpečený přístup k heslům a osobním údajům. Program hesla automaticky zálohuje a zabezpečuje je nejmodernějšími šifrovacími algoritmy. Ani aktivní uživatel internetu si již nemusí nezabezpečeným způsobem uschovávat desítky hesel, program si hesla pamatuje za něj. Velmi užitečnou funkčností aplikace je i automatické vyplňování online formulářů na jedno kliknutí. Sticky Password slouží zároveň jako generátor silných a bezpečných hesel, chrání uživatele před krádeží identity, phishingem a keyloggery. Umožňuje uchovávat další důležitá osobní data formou „Bezpečných poznámek“ v šifrované databázi. Program umožňuje synchronizaci mezi počítačem a externím zařízením. Obsahuje i přenosnou verzi na USB, která uživateli umožní snadný a bezpečný přístup k chráněným stránkám a aplikacím nejen doma, ale i na cestách.

Chceme, aby byl program Sticky Password vnímám jako chytrý a bezpečný pomocník. Jsem si jist, že program velmi jednoduchým způsobem pomůže uživatelům internetu zbavit se špatných návyků. Člověk, který si Sticky Password nainstaluje, přestane používat stejná, mnohdy velmi primitivní hesla, a začne se na internetu pohybovat bezpečně. To je náš hlavní cíl“, říká ředitel firmy Lamantine Software, Petr Bílek.

Podle posledních průzkumů je povědomí běžných PC uživatelů o možných online hrozbách stále velmi nízké. Většina uživatelů internetu si neuvědomuje, jak zlodějům usnadňuje jejich práci právě použitím slabých hesel nebo jejich neopatrným uschováváním. Sticky Password FREE nabízí volně dostupné, komplexní a jednoduché řešení, kterým lze nad internetovými podvodníky vyzrát.

Základní prvky programu Sticky Password FREE:

  • Uspořádání účtů v přehledné databázi
  • Automatické vyplňování online formulářů
  • Bezpečné automatické přihlašování ke svým účtům na jedno kliknutí
  • Generátor silných hesel
  • Uchovávání důležitých osobních dat formou „Bezpečné poznámky“
  • Zvýšení zabezpečení dat pomocí autorizace vybraným USB
  • Jednoduché vytvoření a používání Přenosné verze na USB
  • Podpora různých prohlížečů (IE, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Flock,...)
Protokol FTP o víkendu oslavil 40 let

Témata článku: Jednoduchá cesta, Snadná cesta, Password, Free, Jednoduché uspořádání

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší