Správa spisů od SAP získala mezinárodní osvědčení ve Velké Británii a v USA

Praha, 19. února, 2007 - Společnost SAP dnes oznámila, že její aplikace SAP Records Management určená pro správu spisů obdržela certifikaci americké agentury Joint Interoperability Test Command (JITC) a vyhovuje tak kritériím pro elektronickou spisovou službu DoD 5015.2-STD, které jsou podmínkou pro její využití na americkém Ministerstvu obrany.
Správa spisů od SAP získala mezinárodní osvědčení ve Velké Británii a v USA

Aplikace získala již v roce 2005 plnou certifikaci od britského Národního archívu a stala se tak jednou z deseti elektronických spisových služeb, které jsou držiteli této certifikace.

SAP Records Management umožňuje federálním úřadům sledovat a uchovávat digitální a elektronické informace, záznamy a spisy. Úřady ve Spojených státech jsou oprávněny používat pouze ty produkty, které vyhovují standardům DoD 5015.2-STD. Certifikace DoD 5015.2-STD potvrzuje, že SAP Records Management plně integruje vnitřní procesy organizace a podporuje vzorové postupy aplikované agenturami Ministerstva obrany.

Jan Renc, ředitel pro veřejnou správu SAP ČR, při této příležitosti uvedl: “Osvědčení o splnění britských i amerických norem je dalším důkazem, že je SAP Records Management jedním z nejlepších produktů na současném trhu vůbec.“ A dodává: „Využití je vhodné zejména pro vládní instituce. SAP Records Management má totiž unikátní schopnost zahrnout do spisu jak dokumenty, tak záznamy z informačních systémů. Současně garantuje splnění nejpřísnějších bezpečnostních standardů.“

V České republice může aplikace najít uplatnění při podpoře vládních institucí a společností, které jsou povinny uchovávat a ochraňovat velké množství důležitých spisů. SAP Records Management je v České republice dodáván v lokalizované podobě a splňuje požadavky české legislativy.

Témata článku: USA, Federální úřad, Management

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

Dnes | Vojtěch Malý | 121

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

Na webu najdete hromadu rad, jak zrychlit počítač a Windows. My jsme na to šli opačně a naopak jsme hledali činnosti, které ho nejvíce zpomalují. Toto je třicítka těch základních.

12.  11.  2017 | Jakub Čížek | 90

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

** Každá elektrická krabička má konektor pro napájení nebo baterii ** Jenže pozor, jednou by to tak nemuselo být ** Drobná elektronika se může živit rádiovými vlnami

14.  11.  2017 | Jakub Čížek | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje