Spolupráce společností Sybase a Alcatel e-Business Distribution

Společnost Sybase ČR, s. r. o. oznámila navázání spolupráce se společností Alcatel e-Business Distribution s. r. o., předním dodavatelem řešení pro dodávky e-business infrastruktury.
Spolupráce společností Sybase a Alcatel e-Business Distribution

Praha, 13. srpna 2001 – Společnost Sybase ČR, s. r. o. oznámila navázání spolupráce se společností Alcatel e-Business Distribution s. r. o., předním dodavatelem řešení pro dodávky e-business infrastruktury. Na základě této spolupráce bude systém Content Management firmy BroadVision, jejíž distributorem a integrátorem pro Českou republiku je právě společnost Alcatel e-Business Distribution, dodáván v rámci komplexního e-businessového podnikového řešení Sybase Enterprise Portal. Sybase ČR tak na lokální úrovni navázala na dlouhodobý vztah firem Sybase Inc. a BroadVision v celosvětovém měřítku, která je zaměřena na realizaci rozsáhlých internetových projektů.

 

Nejvýznamnější společnou referencí Sybase a BroadVision je projekt GSAAdvantage.gov zajišťující centrální nákupy pro zaměstnance vládních institucí v USA, realizovaný pro divizi federální zásobovací služby (FSS) amerického úřadu všeobecných administrativních služeb (GSA). Cílem tohoto největšího e-procurement systému na světě je maximálně automatizovat proces objednávek a procesy nákupu drobného zboží prostřednictvím nabídkového elektronického tržiště dostupného na Internetu, kde je zajištěn nejen veřejný závazek, platební styk a rychlé vyhledávání nejlepších dodavatelských podmínek, ale také možnost celý proces řídit a kontrolovat.

 

 

O společnosti Alcatel e-Business Distribution

Společnost Alcatel e-Business Distribution je dceřinou firmou Alcatel Czech, která zahájila svou samostatnou činnost 1. ledna 2001. Společnost vznikla transformací divize Enterprise Business Group firmy Alcatel v samostatné subjekty, jejíž cílem je poskytovat zákazníkům ucelené kompletní řešení pro vybudování infrastruktury z oblasti elektronického businessu.

Alcatel e-BD se zabývá především tvorbou call centrových řešení postavených na produktech firem Alcatel a Genesys Labs s využitím dalších aplikací pro řízení vztahů se zákazníky CRM a eCRM. Mezi stěžejní činnosti společnosti Alcatel e-BD se řadí i tvorba rozsáhlých VoIP sítí budovaných na platformě datových a hlasových produktů Alcatel. Díky těmto špičkovým technologií je nyní firma Alcatel e-BD schopna dodávat webová call centra, jež umožňují hlasovou i datovou komunikaci se zákazníky prostřednictvím Internetu.

Mezi své významné, úspěšně zrealizované projekty řadí Alcatel e-Business Distribution s. r. o. implementaci prvního webového call centra v České republice u společnosti IOL, implementaci rozsáhlé call centrové sítě pro potřeby společnosti ČESKÝ TELECOM s více než 1 500 agentskými pozicemi a řadu komerčních call center například v cestovní kanceláři Čedok či v v telemarketingové agentuře CCcenter.

Alcatel e-Business Distribution s. r. o. je novým systémovým integrátorem na českém trhu zaměřeným na budování telekomunikačních řešení.

Více informací o společnosti Alcatel e-Business Distribution naleznete na internetových stránkách www.e-alcatel.cz.

 

 

O společnosti Sybase

Sybase ČR, s. r. o., je samostatná pobočka Sybase Inc., jedné z největších softwarových společností na světě. Do produktového portfolia společnosti Sybase patří vysoce výkonné databázové servery, komplexní podniková řešení zejména v oblasti mobilních a zabudovaných řešení, datových skladů a nástrojů pro vývoj aplikací pro elektronický obchod. Produkty a profesionální služby Sybase jsou pravidelně vyhodnocovány jako jedny z neprogresivnějších v oboru informačních technologií. Mezi zákazníky patří nejvýznamnější společnosti z oblasti finančních služeb, průmyslu i veřejné správy. Akcie společnosti Sybase jsou kotovány na burze NYSE v USA.

Více informací o společnosti Sybase naleznete na internetových adresách www.sybase.com nebo www.sybase.cz.

 

Kopie této tiskové zprávy je k dispozici na www-stránkách společnosti Sybase ČR (http://www.sybase.cz) a portálu pro novináře http://www.PRnet.cz.

Pro další informace a fotografie prosím kontaktujte:

·        Stanislav Přibyl, agentura PR Consulting, Nad Pískovnou 4, 140 00 Praha 4-Krč
tel.: (02) 692 09 56, fax: (02) 692 09 65
e-mail: pribyl@pr-consulting.cz, www-stránky: http://www.pr-consulting.cz

 

·        Martin Papež, Sybase ČR, Tychonova 2, 160 00 Praha 6
tel.: (02) 24 31 08 08, fax.: (02) 24 31 50 24
e-mail: martin.papez@sybase.com, www-stránky: http://www.sybase.cz

Váš názor Další článek: Apple opravila nefunkčnost QuickTime v IE

Témata článku: Samostatná služba, Stěžejní cíl, Samostatná stránka, Call, Alcatel


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 11

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 102Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu