spolupráce českého fotbalu s Paegasem bude pokračovat

7. června 2000
Ze skeneru rovnou na FTP
RadioMobil podepsal s českou fotbalovou reprezentací smlouvu o další spolupráci
spolupráce českého fotbalu s Paegasem bude pokračovat
Podepsáním smlouvy o dlouhodobém partnerství vyvrcholila dosud tříletá spolupráce společnosti RadioMobil a české fotbalové reprezentace. Pod záštitou RadioMobilu dosáhli naši reprezentanti již loni fenomenálního úspěchu: na EURO 2000 postoupili bez ztráty jediného bodu, a zapsali se tak do historie evropského fotbalu s bilancí 10 zápasů, 10 vítězství a neuvěřitelných 30 bodů.

Skutečnost, že českým fotbalistům pojede Paegas držet palce na letošní Mistrovství Evropy EURO 2000 do Belgie a Nizozemí, už není dlouho žádným tajemstvím. Podepsání smlouvy s českou fotbalovou reprezentací o dlouhodobé spolupráci, ale znamená, že RadioMobil bude naše fotbalisty provázet například i na kvalifikaci světového šampionátu v roce 2002.

V těchto chvílích žije celá fotbalová veřejnost právě nadcházejícím Mistrovstvím Evropy EURO 2000. RadioMobil ovšem v této souvislosti podporuje nejen samotné fotbalisty, ale snaží se evropský šampionát co nejvíce zpřístupnit i svým zákazníkům, kterým při této příležitosti přichystal několik služeb. Každý, kdo bude chtít být pravidelně informován o průběhu šampionátu, si může aktivovat speciální informační kanál EURO. Stačí odeslat textovou zprávu SMS: +EURO na číslo 4616. Pro odhlášení je postup stejný, jen na začátku je znaménko mínus, tedy: -EURO. Služba funguje i v angličtině, kdy se posílá text: +EURO_E, resp. –EURO_E.

Pod záštitou RadioMobilu vznikla ve spolupráci s Českou tiskovou kanceláří na webovské (www.sportovninoviny.cz) a wapové adrese euro.sportovninoviny.cz/wap speciální příloha k šampionátu EURO 2000. Fotbaloví fanoušci na nich například naleznou průběžné zpravodajství z turnajů, základní statistiku šampionátu, živé konference s protagonisty českého týmu či zajímavosti z dějiště šampionátu.

Na fotbalovou událost se připravil i Paegas Asistent 333. Jeho operátoři disponují důležitými kontakty, které by případný návštěvník utkání mohl potřebovat – ať už jde o české zastupitelské úřady či důležitá místní telefonní čísla. Zároveň je možné využít tlumočnické služby v místních jazycích (a samozřejmě mnoha dalších, které Asistent běžně nabízí).

A nakonec – tu správnou fotbalovou náladu jistě všem, kteří se právě rozhodli nově si aktivovat některý z tarifních programů Paegas či předplacenou službu Paegas Twist, navodí stylový dárek. od společnosti RadioMobil. Společně s aktivací mobilního telefonu Paegas totiž dostávají noví zákazníci již od začátku května fotbalový dres.

Akciová společnost RadioMobil je operátorem nejdynamičtěji rostoucí sítě GSM v ČR. Během roku 1999 se pro její služby rozhodlo přes 500 tisíc nových zákazníků, což je nejvyšší číslo v historii mobilních komunikací v ČR. Síť GSM Paegas, kterou RadioMobil provozuje, patří k technologicky nejvyspělejším na světě a na českém trhu nemá v celé řadě služeb konkurenci.

Pouze v síti Paegas mohou opravdu všichni zákazníci, majitele předplacených karet Paegas Twist nevyjímaje, využívat nejmodernější služby: datové a faxové spojení úplně zdarma, GSM bankovnictví, služby na bázi WAPu, Paegas Asistent a další. Možnost objednávat služby přes internet či prohlížet vyúčtování nabízí zatím pouze RadioMobil díky službě Paegas Info Profil. Vždy si přitom mohou být jisti, že zvolili nejefektivnějšího operátora na českém trhu.

Společnost RadioMobil se může plně spolehnout na své akcionáře: České radiokomunikace 51 % (během roku 2001 se jejich podíl po uplatnění opce sníží na 39,2 %) a konsorcium CMobil - 49% (resp. 60,8 %). Konsorcium CMobil tvoří: T-Mobil – 100% dceřinná společnost Deutsche Telekom (84,55 %); TIM – Telecom Italia Mobile (12 %); a dále SKS – Spořitelní kapitálová společnost, a. s., TMP – Telekomunikační montáže Praha, a. s., PVT, a. s..

Síť GSM Paegas dnes pokrývá přes 99 % české populace a 99,8 % silnic první třídy. Mobilní telefon mohou zákazníci společnosti RadioMobil používat v sítích 174 operátorů téměř z 80 zemí celého světa. Během roku 1999 investoval RadioMobil do sítě více než 5,5 miliardy korun a plánuje na rok 2000 investice přesahující 10 miliard. Na konci března 2000 využívalo služby Paegas přes 1.050.000 zákazníků. Během prvních pěti měsíců zaregistroval Paegas 300.000 nových zákazníků.

Váš názor Další článek: Ze skeneru rovnou na FTP

Témata článku: Internet, Euro, Celá historie, Česká tisková kancelář, Česká služba, Důležité partnerství, Český zákazník, Česká síť, Mobilní číslo, Asistent, Twist


Určitě si přečtěte

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

** Pochopit techniky a principy A.I. je složité ** Ale nebojte, jde to i bez doktorátu z IT a matematiky ** Vyzkoušíme generátor neuronových sítí od Googlu

Jakub Čížek | 10

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 14

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 163

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

Vyrobíme si falešný Mac mini za tisícovku. Stačí Raspberry Pi a 3D tiskárna

** Vyzkoušíme Raspberry Pi 4 s iRaspbianem ** Operační systém vypadá skoro jako macOS ** Vše strčíme do vlastní stylové krabice

Jakub Čížek | 30

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

Z rozmazané šmouhy krásná fotka. Takhle kouzlí nová umělá inteligence MyHeritage

** MyHeritage slibuje nejlepší neuronovou síť pro vylepšování fotek ** Funguje tím líp, čím horší fotku upravuje ** Otestovali jsme desítky různých snímků

Marek Lutonský, Lukáš Václavík | 36


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize