Společnosti VeriSign a AVG Technologies oznamují zapojení certifikátu VeriSign Trust Seal v rámci AVG LinkScanner

Společnosti VeriSign a AVG Technologies oznamují zapojení certifikátu VeriSign Trust Seal v rámci AVG LinkScanner

VeriSign, Inc. (NASDAQ: VRSN), nejuznávanější certifikační autorita a AVG Technologies, výrobce světově nejpopulárnějšího volně dostupného antivirového programu pro nekomerční účely, dnes oznámili dohodu o zapojení certifikátu VeriSign Trust™ Seal v rámci AVG LinkScanner® . Pro všechny webové stránky, které mají VeriSign Trust™ Seal, je nyní tento program k dispozici v nejnovější verzi AVG LinkScanneru, který prověří obsah internetových stránek a zajistí milionům zákazníků snadnější identifikaci bezpečných stránek.

Společnost VeriSign představila minulý týden certifikát VeriSign Trust Seal, který poskytuje autorizaci a obchodní a doménovou kontrolu, stejně jako každodenní kontrolu obsahu webových stránek pro případ jejich napadení. Jde o první spolupráci se třetí stranou, a to s vyhledávačem internetových obchodů TheFind. VeriSign má v úmyslu spolupracovat s více webovými stránkami a výrobci software jako je AVG Technologies. Účelem je maximalizace užitku a dostupnosti pro zákazníky.

Spojení certifikátu VeriSign Trust Seal a aplikace AVG Linkscanner, která prověřuje bezpečnost stránek v reálném čase, pomůže především zákazníkům. Pokud bude uživatel hledat webové stránky s pomocí AVG LinkScanner, objeví se ve výsledcích hledání u těch, které jsou nositelem certifikátu VeriSign Trust Seal, ochranná známka důvěry VeriSign. Zobrazení důvěryhodné ochranné známky VeriSign pomůže odlišit předem prověřené stránky od ostatních, což může pomoci řídit zvýšený provoz online obchodů.

„V dnešní době plné online hrozeb spotřebitelé těžko zjišťují, které stránky jsou bezpečné a kterým je lépe se vyhnout. Vytváří to překážky jak pro obchodníky, tak i pro spotřebitele, kteří se zdráhají nakupovat přes internet,“ řekl Fran Rosch, obchodní viceprezident společnosti VeriSign. „Zapojení certifikátu VeriSing Trust Seal do aplikace AVG LinkScanner, který má více jak 110 milionů aktivních uživatelů na celém světě, poskytuje všem spotřebitelům dodatečnou ochranu a získává pro internetový obchod více potenciálních zákazníků.“

„Dnešní tvůrci malware jsou chytřejší a vytvářejí čím dál složitější hrozby, skrývané v legitimních webových stránkách. Ty jsou někdy infikované méně než jeden den, což kriticky ztěžuje řešení v reálném čase,“ uvedl Rocco Donnino, viceprezident aliance GSA, AVG Technologies. „Samotný antivirový software nemůže sám čelit těmto hrozbám. Zapojení VeriSign Trust Seal a aplikace AVG LinkScanner pomůže chránit spotřebitele tím, že je upozorní na skryté nebezpečí ještě před otevřením příslušné stránky. Ochranná značka důvěry VeriSign dodává další aspekt v bezpečnosti uživatelské práce s internetem.“

Dohoda je součástí nové strategické aliance AVG Technologies – GSA (Global Strategic Alliances), jejíž program na rok 2010 je zaměřen na vývoj, šíření licencí a strategická partnerství v oblasti bezpečnosti, sociálních médií a online komunit.

LinkScanner je k dispozici zdarma pro nekomerční účely a je součástí všech produktů AVG. LinkScanner lze použít samostatně nebo společně s jinými značkami antivirových softwarů. Lze jej stáhnout zdarma z webových stránek http://linkscanner.avg.comnebo v rámci celého balíčku AVG Free ze stránek http://www.free.avg.com.

Služba „seal-in-search“ (označení věrohodných webových stránek ochrannou známkou důvěry ve výsledcích hledání) je k dispozici všem zákazníkům VeriSign Trust Seal. Pro více informací navštivte http://www.verisign.com/trust-seal/index.html.

Další článek: Western Digital začal dodávat první SSD

Témata článku: AVG, Antivirus, Spotřebitel, Seal, Webová stránka, Trust, Ochranná známka, Potenciální aplikace, VeriSign, Bezpečná aplikace, Reálná aplikace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší