Společnosti IBM a Sybase partnery akce s názvem "Objevte tajemství úspěšné BI"

Praha, Česká republika, 23. února 2007 - Dne 20. února 2007 uspořádala IDC, mezinárodní analytická a poradenská společnost působící na trhu IT technologií, za partnerské spolupráce se společností IBM Česká republika a Sybase Software konferenci s názvem „Discover the Secrets of Successful Business Intelligence.“
Společnosti IBM a Sybase partnery akce s názvem "Objevte tajemství úspěšné BI"

Odborníci ze společností IDC, Sybase a IBM zde představili netradiční přístupy k operativní business inteligence (BI), datawarehousingu a řízení podnikové výkonnosti, které ovlivňují procesy uvnitř podniku. Společnosti IBM a Sybase tak zahajují spolupráci, která má zákazníkům pomoci budovat novou generaci datových skladů. 

Business intelligence hraje významnou roli v otázce konkurenceschopnosti společnosti, přesto se však řada firem potýká s jejím nesprávným využitím. Tato akce  se soustředila na témata z klíčových oblastí typu rozsah projektu, nároky na shromažďování požadavků, citlivost na změny, flexibilita a výkonnost. Thomas Vavra, programový ředitel pro IT trhy a software v IDC CEMA, uvedl přítomné do problematiky úspěšné business intelligence a využití výhod BI v rámci celé společnosti. Jiří Ptáček, BI Business Development Manager ze Sybase Software, na něj navázal s End to End Business Intelligence řešeními, která Sybase nabízí. Cyklus přednášek zakončili Milan Král, Sales Manager z IBM Česká republika, který představil trendy v technologii unixových serverů, a Vince Neale, Business Development, Sybase EMEA, který pohovořil o faktorech úspěšnosti a zkušenostech Business Intelligence projektem v EMI Music Group.

Konference je součástí rozsáhlé roadshow po Evropě se zastávkami ve Frankfurtu, Curychu, Stockholmu, Paříži, Praze, Londýně a Amsterodamu. Více informací naleznete na http://www.idc.com/events/emea/custom/emea_custom_sybase_ibm_czech.jsp.

Témata článku: Software, IBM, Stockholm, Development, Milan, Vinci, Business, Milano, Klíčová role, Frankfurt, Významná role, Paříž, Thomas

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje