Společnosti Epson byla udělena stříbrná třída v Ročence travel udržitelného rozvoje 2010

Společnosti Epson byla udělena stříbrná třída v Ročence travel udržitelného rozvoje 2010

Společnost Seiko Epson Corporation byla jmenována lídrem v oblasti trvale udržitelného rozvoje a byla jí udělena stříbrná třída v Ročence trvale udržitelného rozvoje 2010 společnosti SAM publikované 26. ledna.

Ročenka udržitelnosti hodnotí potenciál udržitelného růstu více než 1 200 společností po celém světe jejich posuzovaním podle více než 100 všeobecných a průmyslně specifických kritérií v oblasti hospodářské, sociální a environmentální výkonnosti.Světově renomovaná výzkumná společnost v oblasti SRI (Social Responsibility Investment), skupina SAM, hodnotí každého potenciálního účastníka vespolupráci se společností PricewaterhouseCoopers.

Z 246 společností zastupujících 58 sektorů, uvedených v Ročence 2010, byla 97 udělena zlatá třída, 84 bylo hodnoceno stříbrnou třídou a 65 byla přidělena bronzová třída.Společnost Epson je jedním ze sedmi lídrů trvale udržitelného rozvoje uvedených v sektoru Hardwarové výpočetní a elektronické kancelářské vybavení.

Společnost Epson byla v Ročence uvedena poprvé v roce 2008 s hodnocením v bronzové třídě a díky tomu našla své místo také v indexech udržitelnosti Dow Jones (DJSI), za jejichž hodnocení a přiznání skupina SAM zodpovídá.Dlouhodobý závazek společnosti Epson k trvale udržitelnému rozvoji byl tento rok odměněn stříbrnou třídou aspolečnost, povzbuzená tímto výsledkem, bude pokračovat v rozvoji svého programu společenské zodpovědnosti (CSR) aposilovat své manažerské iniciativy založené na důvěře.

Pokud se chcete dozvědět více o aktivitách společnosti Epson v oblasti společenské zodpovědnosti podniků (CSR) anebo si chcete prohlédnout zprávu společnosti Epson o udržitelnosti za rok 2009, navštivte sekci Epson & the Community na naší webové stránce: http://global.epson.com/community/

Další článek: SWS a.s. uzavřela distribuční smlouvu na produkty 3M

Témata článku: Dow Jones, Epson, Sam, Hardwarová oblast, Seiko

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší