Společnosti Epson a EskoArtwork společně představily předtiskovou kontrolu pro novou digitální tiskárnu štítků SurePress

Společnosti Epson a EskoArtwork společně představily předtiskovou kontrolu pro novou digitální tiskárnu štítků SurePress

Špičkové workflow se spojuje s kvalitou inkoustových tiskáren Epson.

Společnosti Epson Europe a EskoArtworkspolečně představily digitální rozhraní (digital front end, DFE) určené pro digitální tiskárnu štítků Epson SurePress L-4033A, která byla poprvé představena na veletrhu IPEX ve Velké Británii (18. - 25. května, hala 10, stánek C260). Nová tiskárna SurePress L-4033A s rozhraním EskoArtwork DFE předvedla ukázku plynulého pracovního toku tvorby štítků.

Společnost EskoArtwork úzce spolupracovala se společností Epson při vývoji rozhraní, které optimalizuje výkon všestranné tiskárny Epson SurePress L-4033A tak, aby zajišťovala nízkonákladovou výrobu cenově úsporných a vysoce kvalitních štítků. Jedná se o šestibarevnou digitální tiskárnu na úzké role, která tiskne na širokou škálu papírů a filmů až do šířky 330 mm při rychlosti až 5 m/min. Snadno použitelné rozhraní DFE představuje několik zavedených technologií společnosti EskoArtwork včetně funkcí RIP a Kaleidoscope ColorManagement a poskytuje pružnou správu a řízení workflow k dosažení efektivního, přesného a konzistentního výstupu.

Kombinace odbornosti společnosti EskoArtwork v přípravě tisku a kvalita tiskárny Epson SurePress nabízí tiskovému odvětví řešení tvorby štítků, které je dokonale vyladěné pro potřeby nízkonákladových tiskařů štítků. Sofistikované nástroje pro správu barev umožňují vícebarevné profilování kompatibilní se standardem ICC a zajišťují barevnou přesnost v širokém tónovém rozsahu včetně speciálních a doplňkových barev. Nízkonákladová tiskárna SurePress nabízí veškerou pružnost produkce vysokoobjemového tisku štítků včetně schopnosti podporovat opakované kopírování, různé verze a přizpůsobení.

Otevřená struktura rozhraní DFE umožňuje, aby řešení nízkonákladového tisku štítků snadno zapadlo do existujících digitálních pracovních postupů.

Kombinace odbornosti společnosti EskoArtwork v pracovních postupech produkce štítků a tiskárny Epson SurePress L-4033A, která obsahuje naši prestižní inkoustovou technologii Micro Piezo, poskytuje tiskařskému odvětví vysoce efektivní a spolehlivé řešení nízkonákladové produkce štítků,” říká Marc Tinkler, Senior Business Development Manager pro komerční a průmyslový tisk ve společnosti Epson.

My ve společnosti EskoArtwork jsme se velmi rádi stali partnery společnosti Epson, abychom tiskařům štítků nabídli nástroje a technologii, které jim umožní získat z tiskárny Epson SurePress maximum,” komentuje Geert De Proost, Director of Software Engines ve společnosti EskoArtwork.

Rozhraní DFE nabízí ideální platformu pro barevnou přesnost, opakovatelnost a předvídatelnost, a tak zákazníkovi umožňuje adaptovat se na digitální tisk rychle.Navíc může zákazník rozhraní DFE snadno zařadit do prověřených a v odvětví známých řešení, která používá pro své konvenční tiskařské úkony.Toto partnerství podtrhuje roli společnosti EskoArtwork jako integrátora řešení pro přípravu produkce štítků a obalů.“

Rozhraní DFE bude součástí dodávky u všech tiskáren Epson SurePress L-4033A v Evropě.

Témata článku: Epson, Tiskárny štítků, R.I.P., Rozhraní, Ideální řešení, Široký rozsah, Tiskárny inkoustové, Workflow, Ideální kombinace, Speciální nástroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje