Společnosti Cleverlance a Mercury uzavřely partnerství v rámci Mercury Channel Alliance programu

15. března 2005
Získejte zdarma vstup na Linux Expo
Praha, 15. března 2005 – Společnost Cleverlance, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, a společnost Mercury Interactive Corporation, světový lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií (BTO), oznámily dohodu o partnerské spolupráci v oblasti služeb souvisejících s implementací Mercury IT Governance Center, Mercury Quality Center a Mercury Performance Center. Jedná se o spolupráci v oblasti produktů a služeb pro standardizaci a optimalizaci strategie a procesů IT a nástrojů určených k řízení všech typů testů, např. automatizovaných, manuálních či zátěžových testů.
Společnosti Cleverlance a Mercury uzavřely partnerství v rámci Mercury Channel Alliance programu

Cleverlance a Mercury oficiálně potvrdily svoji již dříve započatou spolupráci. Uzavřené partnerství potvrzuje vzájemnou podporu obou firem na trhu ČR a SR.

Cleverlance bude nabízet služby BTO v oblasti implementace produktů Mecury IT Governance, které představují řešení pro řízení a optimalizaci zdrojů a procesů v IT odděleních středních a velkých firem. Současně bude Cleverlance poskytovat také služby spojené s implementací testovacích nástrojů Mercury a samotným testováním informačních systémů s použitím produktů: Mercury Test Director, Mercury LoadRunner, Mercury Quick Test  a dalších. Pomocí těchto nástrojů lze velmi úspěšně testovat IS s ohledem na metodiku testování po celou dobu vývoje aplikace, mít opakovatelný a dobře zdokumentovaný proces testování. 

„Lidé z Cleverlance nás přesvědčili svou úspěšnou historií i jasnou strategickou vizí. Jsem si jistý, že vzájemná spolupráce přinese užitek především našim budoucím zákazníkům, kteří rychleji dostanou v Mercury BTO kvalitní řešení dnes stále častěji skloňovaných klíčových výzev pro IT, jako je rostoucí složitost a komplexnost IT, management strategických zdrojů a soulad s přicházejícími zákony, normami a standardy. Uzavřené partnerství je dalším příkladem úspěšného zakotvení Mercury v regionu,“ uvedl Martin Ambler, ředitel společnosti Mercury pro Českou a Slovenskou republiku.

“Rozhodnutí stát se partnerem společnosti Mercury je vyústěním strategie rozvoje firmy, která byla přijata na konci roku 2003, kdy jsme se rozhodli založit Quality Assurance divizi, která má dnes více než 40 zaměstnanců a věnuje se řízení kvality vývoje a testování aplikací. Ve stejné době jsme se rozhodli věnovat problematice optimalizace a řízení IT zdrojů SW firem a IT oddělení našich zákazníků. Jde o přirozenou cestu, jelikož se jedná o naši hlavní činnost a všichni naši zákazníci od nás očekávají přidanou hodnotu i v této oblasti. IT manažeři jsou svými nadřízenými neustále žádáni dodávat tzv. "více za méně". Optimalizace procesů vývoje a provozu IS je vedle samotné architektury IS klíčem ke snižování nákladů na IT. Spojení s dodavateli špičkových technologií se firmě vyplatilo od samého počátku, v roce 2000 jsme byli jedni z prvních, kteří měli reálné zkušenosti s vývojem J2EE aplikací, a proto jsme se rozhodli spojit se v oblasti ITG s celosvětově vedoucí společností Mercury,“řekl Jiří Bíba, Sales Director společnosti Cleverlance.

„Hlavním cílem partnerství Mercury a Cleverlance v oblasti ITG je prohloubení zájmu o ITG a jeho širší využití a současné poskytování rychlých a efektivních implementačních služeb produktů Mercury ITG v ČR a SR, “ uvedl Vladimír Vagner, Chief Solution Architect společnosti Cleverlance.

 „Partnerství s Mercury nám umožňuje významně rozšířit nabídku služeb testovací divize Cleverlance. Testovací nástroje společnosti Mercury jsou velmi přínosné: umožňují optimalizovat využití zdrojů a časové náklady, lépe a přesněji plánovat testování během celého vývoje na projektu. V neposlední řadě usnadňují řízení testování,“ sdělila Jana Čechová, Chief of Quality Assurance Division.

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro analýzu, implementaci, a údržbu informačních systémů pro odvětví finančních služeb, telekomunikací, státní správy a samosprávy. Cílem Cleverlance je pomáhat svým klientům k úspěchům systémovou podporou jejich obchodních procesů a efektivní implementací moderních aplikačních architektur, schopných rychle reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 190 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133%. Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz. Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde: http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/

Mercury Interactive Corporation, globální leader v optimalizaci využívání podnikových informačních technologií BTO (Business Technology Optimization), se zaměřuje na zvyšování podnikatelských přínosů svých zákazníků z nasazení a využívání IT. Společnost byla založena v roce 1989 a v současnosti jde o jednu z nejrychleji rostoucích firem v oboru podnikového softwaru. Mercury Interactive dodává software a služby pro řízení priorit, lidských zdrojů a postupů spojených s využíváním IT, pro zavádění a správu aplikací a pro integraci strategických požadavků na IT s řídicími procesy a provozními potřebami podniku.

Pomocí nástrojů Mercury Interactive zlepšují zákazníci z celého světa kvalitu a výkonnost svých aplikací, uvádějí je do souladu s normativními a auditorskými požadavky a řídí náklady a rizika spojená s jejich zaváděním a provozem. Nabídka softwaru pro BTO od Mercury Interactive je doplněna o špičkové technologie a služby od dalších obchodních partnerů.
Pro více informací navštivte www.mercury.com/cz.

Váš názor Další článek: Získejte zdarma vstup na Linux Expo

Témata článku: Software, Úspěšný test, Partnerství, Úspěšný produkt, Lidské zdroje, Přicházející zákazník, Hlavní dodavatel, Řídicí aplikace, Hlavní cíl, Education, Testovací produkt, Mercury, Efektivní využití


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 114

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF