Společnosti Cleverlance a FileNet uzavřely partnerství

Praha, 23. ledna 2006 – Společnosti Cleverlance, přední dodavatel vícevrstvých řešení ve střední Evropě, a FileNet uzavřely partnerství. Cleverlance se tak oficiálně stal FileNet ValueNet Partnerem. Spolupráce obou firem spočívá především ve vzájemné podpoře při poskytování služeb a produktů svým zákazníkům. Jako partner získává Cleverlance rovněž přístup k nejnovějším technologiím společnosti FileNet.
Společnosti Cleverlance a FileNet uzavřely partnerství

Společnost FileNet získala nového silného partnera pro oblast financí, Cleverlance přinese partnerství s leaderem na trhu ECM (Enterprise Content Management) možnost rozšíření služeb a produktů, zvláště v oblasti DMS (Document Management System) a BPM (Business Process Management).

„Partnerství s firmou FileNet nám umožňuje rozšířit nabídku služeb v oblastech, které jsou našimi klienty žádané a my tak můžeme jejich potřeby uspokojovat v komplexnějším rozsahu. Jedinečná platforma FileNet P8 přináší plně integrované řešení pro správu dokumentů a řízení procesů, které umožňuje efektivní a bezpečnou správu dokumentů, automatizaci a optimalizaci procesů a v neposlední řadě usnadňuje zpracování elektronických formulářů, e-mailů i faxů,“ řekl Richard Siegl, DMS/CMS SW Architect společnosti Cleverlance.

„DMS/CMS specialisté z Cleverlance nás přesvědčili svými dosavadními úspěchy v této oblasti o správnosti našeho rozhodnutí přijmout Cleverlance do našeho partnerského programu. Jsem si jistý, že vzájemná spolupráce přinese užitek především našim budoucím zákazníkům, kteří se rychleji dostanou k našim produktům s přidanou hodnotou v podobě kvalitních služeb od Cleverlance,“ uvedl Vladimír Váňa, Sales Director společnosti FileNet Europe Central.

„Jsem přesvědčen, že partnerství se společností FileNet nám umožní trvale dosahovat vysoké kvality našich služeb, na kterou jsou naši zákazníci zvyklí z předcházejících projektů. Toto partnerství také podtrhuje náš cíl věnovat se DMS a BPM problematice mnohem více, protože je to oblast, o kterou mají naši zákazníci stále větší zájem,“ řekl Jiří Bíba, Sales Director společnosti Cleverlance.


O společnosti FileNet
Společnost FileNet pomáhá společnostem provádět lepší rozhodnutí prostřednictvím správy obsahu a procesů, které pohání jejich business. Řešení FileNet Enterprise Content Management umožňuje zákazníkům budovat a udržovat náskok v konkurenceschopnosti správou obsahu v celé jejich společnosti, automatizací a nasměrováním jejich podnikových procesů a zajištěním propojitelnosti celého spektra informací potřebných pro jejich zásadní procesy a každodenní fungování.
Více informací o společnosti FileNet najdete na adrese http://www.filenet.com.

O Cleverlance
Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 220 specialistů. V roce 2004 dosáhla Cleverlance nárůstu meziročního obratu o 133 %. Podle žebříčku „Technology Fast 50“ sestaveném společností Deloitte v roce 2005 se Cleverlance stala historicky nejrychleji rostoucí českou IT firmou ve střední Evropě.
Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.
Více informací o Cleverlance Education Center naleznete zde:
http://www.cleverlance.cz/cz/Skoleni/.

Váš názor Další článek: Zájem o kvalifikované certifikáty pro elektronický podpis roste

Témata článku: Dosavadní informace, Nejrychlejší proces, Partnerství, Education, Deloitte


Určitě si přečtěte

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

Evoluce stále pokračuje, lidem se do kolen vrací kost navíc

** O kost zvanou fabella nás evoluce připravila už před miliony let ** V posledních desetiletích se však „ztracená kost“ znovu objevuje ** Anatomové nabádají ortopedy, aby brali fabellu v potaz

Jaroslav Petr | 31

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

Dark web: rejdiště nekalých živlů, nebo ostrůvek svobody?

** Dark web a deep web jsou rozdílné pojmy ** Temný web je legální, ale často je zneužíván k nelegálním činnostem ** Dostat se na dark web není nic až tak složitého

Karel Kilián | 36

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

Windows 10 černé, nebo bílé? Rozhodněte, zda je hezčí černý motiv, nebo nový světlý

** Do Windows míří bílé téma a přebarví se spodní lišta i Start ** Od minulého roku má ale i téma tmavé. ** Jaké z těchto dvou je ale to hezčí?

Vladislav Kluska | 71

Květnové Windows 10 jsou za dveřmi: Co přinesou nového?

Květnové Windows 10 jsou za dveřmi: Co přinesou nového?

** Windows 10 May 2019 Update se blíží ** Hlavní viditelnou změnou je bílé téma ** Novinek je ale samozřejmě mnohem více

Vladislav Kluska | 58

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

Kdyby dnes USA vypnuly GPS, možná byste si toho na mobilu ani nevšimli

** Satelitní navigaci jsme si zvykli říkat podle americké předlohy GPS ** Dnešní telefony ale používají také evropský, ruský a čínský systém ** Kdyby USA nyní vypnuly GPS, možná byste to ani nepoznali

Jakub Čížek | 48

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

Co pořídit k počítači: tipy na osvědčené klávesnice, sluchátka a další příslušenství

** Toto jsou tipy Živě.cz na příslušenství k počítači, se kterým neuděláte chybu ** Klávesnice, myši, tiskárny, sluchátka... ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 27Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch