Společnosti Borland a TIBCO spojily své síly

Za účelem optimalizace výkonného vysokokapacitního systémového prostředí byla provedena integrace produktů TIBCO Enterprise for Java Messaging Service Engine a Borland Enterprise Server
Společnosti Borland a TIBCO spojily své síly

SCOTTS VALLEY and PALO ALTO, Calif. -- July 30, 2003 -- Borland Software Corporation (Nasdaq NM: BORL) a TIBCO Software Inc, (Nasdaq: TIBX), dnes oznámily celosvětové strategické partnerství týkající se distribuce produktu TIBCO Enterprise for Java Messaging Service (JMS) engine spolu s produktem Borland Enterprise Server, Team Edition včetně jeho dalších budoucích verzí.

 

Obě společnosti, Borland i TIBCO tímto pomáhají zákazníkům pozvednout úroveň jejich IT, kontrolovat náklady prostřednictvím integrace aplikací a interoperability rozdílných technologií. Integrace technologií je navržena tak, aby vylepšila výkon a škálovatelnost J2EE aplikací v prostředí vertikálních trhů jako jsou telekomunikace a finance. Distribuce produktu Borland Enterprise Server spolu s produktem společnosti TIBCO zajistí softwarovým dodavatelům také nemalou konkurenční výhodu.

 

“Naše společná práce představuje schopnost spojení sil dvou společností a prohloubení stávající spolupráce mezi nimi. Vše je to pouze splněná část závazku, kterým zákazníkům zajistíme vynikající zkušenosti s vyzužíváním našeho software”

komentoval Dale L. Fuller, president a CEO Borland “Díky této technologii využijeme  odbornost a zkušenosti společnosti TIBCO, jako seriózního dodavatele vysoko-výkonnostního software a integrátora obchodních systémů.”

 

Borland Enterprise Server je rovněž zahrnut v komplexním řešnení společnosti Borland, které urychluje životní cyklus vývoje aplikací ve všech vývojových fázích: DEFINICE, NÁVRH A MODELOVÁNÍ, VÝVOJ, TESTOVÁNÍ, PROVOZ A SPRÁVA.

 

 “Toto partnerstí vychází vstříc potřebám zákazníků, kteří potřebují mít lepší integrační propojení s infrastrukturou pro integraci enterprise aplikací”, vysvětloval Vivek Ranadive, předseda, president a CEO společnosti  TIBCO.  “To zvyšuje hodnotu celkového úsilí obchodní integrace od obchodních analytiků, architektů a vývojářů až po CTO.”

 

 

O společnosti Borland

Borland Software Corporation je vedoucí světovou firmou dodávající nástroje pro vývoj a provoz softwarových aplikací nezávislých na platformě, které jsou navrženy tak, aby zrychlily celý životní cyklus aplikací. Propojením manažerů, návrhářů, vývojářů, specialistů na testování a pracovníků pro nasazování aplikací v reálném čase pomáhá Borland podnikům na celém světě stanovit a udržet si výhody před konkurencí. Potřebujete-li více informací, můžete navštívit adresy http://www.borland.cz nebo http://www.borland.com.

 

Veškeré značky a jména produktů Borland jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami Borland Software Corporation v USA a ostatních zemích. Všechny ostatní značky jsou vlastnictvím jejich jednotlivých vlastníků.

 

 

O společnosti TIBCO

TIBCO Software Inc. (Nasdaq: TIBX) je vedoucí poskytovatel softwarové infrastruktury pracující v reálném čase pro Internet a enterprise aplikace. IDC nedávno zařadila TIBCO na první místo v kategorii Businessware provider. Produkty společnosti TIBCO včetně jejích služeb umožňují vašim počítačovým aplikacím a platformám komunikovat pohotově prostřednictvím sítí včetně Internetu. TIB/ActiveEnterprise produkt  je vybaven distribucí informace a integrace obchodních procesů propojením aplikací v síti prostřednictvím patentované technologie nazývané „The Information Bus“ nebo TIB. TIB technologie byly poprvé použity na „digitalizaci“ Wall Street a byly převzaty v rozdílných odvětvích, včetně odvětví průmyslového, energického, telekomunikací a komerční elektroniky. Základními klíčovými klienty společnosti TIBCO Softwae jsou Cisco Systems, Yahoo!, Sun Microsystems, NET, 3Com, AT&T, Philips a Netscape. Ústředí společnosti je v Palo Alto v Californii. Více informací o společnosti TIBCO Software se můžete dozvědět na webové stránce: www.tibco.com

 

 

Váš názor Další článek: Microsoft záplaty proti Blasteru neposílá!

Témata článku: Software, July, Trans, Alto, California, Yahoo Finance, Nasdaq


Určitě si přečtěte

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 8

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 154


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X