Společnosti Borland a M&I/PARTNERS dodávají NATO služby optimalizace procesů

20. září 2005
Byly představeny první U3 USB disky
Agentura NATO pro spojení, velení a řízení volí CMMI pro optimalizaci procesů softwarového inženýrství a zabezpečení.
Společnosti Borland a M&I/PARTNERS dodávají NATO služby optimalizace procesů

Praha, 15.9.2005 – Společnost Borland Software Corporation (NASDAQ:BORL), globálně vedoucí firma v oblasti optimalizace dodávání software (Software Delivery Optimization™, SDO) a nezávislá konzultační firma M&I/PARTNERS uzavřely kontrakt na zhodnocení a optimalizaci infrastruktury NATO pro dodávání software. Účelem spolupráce je ohodnotit stávající infrastrukturu NATO a vytvořit plán optimalizace procesů softwarového inženýrství, získávání software, systémových integrací a zabezpečení informací.

 

Podrobněji řečeno Borland a M&I/PARTNERS budou pomáhat agentuře NATO pro spojení, velení a řízení (NC3A) během trvání projektu technické integrace funkčních služeb (NATO FAS Integration Project). NC3A vyvinula pro své informační systémy novou architekturu nazývanou „oboustranný strategický výklad automatizovaného informačního systému“ (Bilateral Strategic Comment [BISC] Automated Information System [AIS]). Stávající informační systémy je třeba přenést do této nové architektury (BISC-AIS) a to vyžaduje velké úsilí po značnou dobu. Borland a M&I/PARTNERS použijí model zralosti kvalifikace (CMM) pro optimalizaci vylepšení informačních systémů do rámce této jediné celkové architektury.

 

CMMI je model nejlepších postupů zlepšující vývoj a integraci aplikací pomocí optimalizace procesů. Agentuře NC3A pomůže vyvinout bezpečnou a účelnou strukturu pro návrh a implementaci nového software založenou na nejlepších postupech.

 

NATO je jednou z nejdůležitějších vojenských organizací na světě a my se těšíme na to, že jí pomůžeme udržet vysoký standard bezpečnosti při vývoji software“, řekl pan Bill Curtis, ředitel pro procesy u společnosti Borland. „Rozhodnutí NATO pracovat s námi na tomto významném projektu je potvrzením důvěry jak pro postupy společnosti Borland v oblasti optimalizace procesů, tak pro dovednost společnosti M&I/PARTNERS v oblasti řízení projektů a implementací. Tento projekt nám umožní předvést skutečné výhody, jaké může zlepšování procesů podle CMMI přinést organizacím jako je NATO.

 

 

O společnosti Borland

Společnost Borland Software Corporation (NASDAQ: BORL) založená v roce 1983 je vedoucím globálním dodavatelem řešení optimalizace dodávání software nezávislých na platformě. Společnost poskytuje software a služby, které sjednocují lidi, procesy a technologie potřebné pro maximalizaci obchodní hodnoty software.  Chcete-li se dozvědět více o dodávání kvalitního software včas a s dodržením rozpočtu, navštivte http://www.borland.cz/, http://www.borland.com/ nebo Borland Developer Network http://bdn.borland.com/.

Váš názor | Byly představeny první U3 USB disky

Témata článku: Software, Technické zlepšování, Automatizované řízení, Partners

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší