Společnost ZyXEL získala za své produkty MAX-100/200 prestižní ocenění „Best of WiMAX World Awards 2006“

V Praze dne 31. října 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení oznamuje, že jeho produkty MAX-100 PCMCIA karta pro uživatelé přenosných počítačů a MAX-200 CPE jednoduchý plug-and-play router navržený pro domácí uživatele, obdržely cenu WiMAX World Award v kategorii zařízení/periferní zařízení/aplikační software na konferenci WiMAX World USA Expo 2006.
Společnost ZyXEL získala za své produkty MAX-100/200 prestižní ocenění „Best of WiMAX World Awards 2006“

Produkty oceněné jako Best of WiMAX World 2006 jsou vybírány na základě pečlivého hodnocení a analýz provedených nezávislou porotou složenou z takových odborníků z řad Wi-Fi komunity, jako jsou: Charles Wu, šéf CWLab; Craig Mathias, šéf Farpoint Group; Will Strauss, vedoucí analytik Forward Concepts; Adlane Fellah, výkonný ředitel a zakladatel Maravedis Inc.; Carolyn Gabriel, vedoucí analytik Rethink Research; Berge Ayvazian, šéf strategie Yankee Group; zástupci xchange magazínu a společnosti Transmedia. Porota hodnotila přes 40 nominovaných produktů a diskuze byly velmi bouřlivé. Výrobky ZyXEL zaujaly porotu mezi ostatními produkty díky svým výjimečným vlastnostem a kvalitní technologii, a získaly prestižní ocenění.

ZyXEL MAX-200 CPE je WiMAX 802.16e-2005 brána/router s vestavěným SIP (Session Initiation Protocol) založeném na VoIP ATA portu. To dělá tento produkt ideálním řešením pro poskytovatele bezdrátového internetového připojení, když umožňuje plnohodnotně nabízet služby jako jsou VoIP a IPTV.

MAX-100 PCMCIA karta je navržena pro mobilní uživatele, kteří mají notebooky s operačním systémy Windows XP/2000, a je kompatibilní se standardem IEEE802.16e-2005 WiMAX s 23dBm silným rádiovým signálem pro širokopásmové a vysokorychlostní připojení.

 

Dostupnost

Je v plánu, že oceněné produkty ZyXEL MAX-100 a MAX-200 budou dostupné v první polovině roku 2007. Pro přesnější informace o dostupnosti WiMAX produktů, prosím kontaktujte nebližšího distributora produktů ZyXEL nebo prosím navštivte webové stránky: www.zyxel.cz.

 

 

O společnosti ZyXEL

ZyXEL je největším světovým dodavatelem DSL routerů (Gartner, září 2005). Jakožto firma specializovaná v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP, Powerline a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele Internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její strategické telekomunikační partnery patří Telefónica O2 Czech republic, GTS Novera, GTS Nextra, Tiscali, České Radiokomunikace, Slovanet, ve světě pak dále Deutsche Telecom, Swisscom, Telia a řada dalších předních telekomunikačních operátorů.

 

 

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem.

Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů.

České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL. V březnu 2006 byla otevřena nová pobočka i na Slovensku.

 

Pro více informací kontaktujte:

EAST SIDE CONSULTING 

Richard Kolibač

kolibac@east-side-consulting.com

Tel: +420 233 342 824-6

 Fax: +420 233 342 827

ZyXEL Communications Czech s.r.o.

Milan Baran

info@cz.zyxel.com

Tel: +420 241 091 350

Fax: +420 241 091 359

 

Váš názor Další článek: Kampaň za digitalizaci pokračuje, ministerstvo hledá logo a slogan

Témata článku: Software, Internet, Powerline, Strauss, IPTV, Level, Zyxel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší