Společnost ZyXEL se sedmý rok po sobě umístila mezi deseti největšími výrobci na Tajwanu (Top Ten Global Brands)

15. prosince 2009
ArsClip: Schránka 2.0 pro Windows
Společnost ZyXEL se sedmý rok po sobě umístila mezi deseti největšími výrobci na Tajwanu (Top Ten Global Brands)

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel vysokorychlostních přístupových řešení, dnes oznamuje, že dosáhla 10. pozici na letošním (2009) seznamu Top Ten výrobců na Tajwanu s hodnotou US$222 miliónů, a stala se tak největší společností na Tajwanu mezi výrobci síťových zařízení.

„V tomto roce slavíme 20. výročí založení společnosti. V průběhu těchto dvaceti let se společnost soustředila na vývoj pokročilých síťových řešení,“ řekl Dr. Yuh-Long Chen. „V posledních letech se společnost ZyXEL soustředila na rozvoj operací v globálním měřítku, a získané ocenění je nejlepším dokladem těchto našich snah.“

Žebříček společností Taiwan Top Ten Global Brands již existuje sedm let a jeho metodologie a vyhodnocovací systém je založen na postupech vytvořených časopisem BusinessWeek v USA. Profesionální vyhodnocení je zajišťováno společností Interbrand a výsledná kvantitativní finanční analýza a kvalitativní analýza určují pozici tajwanských společností na globálním trhu. Výsledný seznam Top Ten společností 2009 Taiwan Top 10 Global Brands je vysoce hodnocen.

Témata článku: Taiwan, Zyxel, Global

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje