Společnost ZyXEL otevřela pobočku na Slovensku

V Praze dne 21. března 2006 – ZyXEL Communications (TSE:2391), přední světový výrobce řešení v oblasti vysokorychlostního přístupu na internet a síťových řešení otevřel novou pobočku v Bratislavě. Na pozici Business Development Managera pro Slovensko byl jmenován Roman Pinček, který bude řídit veškeré aktivity společnosti na Slovensku. Za svojí činnost je zodpovědný regionálnímu řediteli pro Českou republiku, Slovensko a Polsko Milanovi Baranovi.
Společnost ZyXEL otevřela pobočku na Slovensku

Roman Pinček v minulosti získal odborné zkušenosti v oblasti telco řešení i s budováním distribuční a partnerské sítě.

ZyXEL se pod vedením Romana Pinčeka na Slovensku zaměří na ADSL a VoIP řešení v segmentu telco. Vedle toho již existuje úspěšná spolupráce se slovenskými distributory BGS distribution, Data a eD Slovakia.

 

“Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo pro naši společnost získat profesionála v oblasti telco, jakým je Roman Pinček. Jeho zkušenosti a znalosti v oblasti IT budou pro naše obchodní aktivity na Slovensku velkým přínosem“, řekl Milan Baran. „Otevření naší pobočky na Slovensku znamená další rozšíření našich obchodních a marketingových aktivit v tomto regionu.“ 

 

Rozhodnutí o otevření slovenské pobočky je založeno na zvyšujícím se objemu rostoucích obchodních příležitostí. Region střední Evropy (Polsko, Česká republika a Slovensko) je pro společnost ZyXEL velmi významný. Centrální pobočka Tchajwanské společnosti ZyXEL pro střední Evropu byla otevřena v Praze v roce 2004.

 

 

O společnosti ZyXEL Communications

ZyXEL je největším světovým dodavatelem DSL routerů (Gartner Group, srpen 2005). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své nabídky produktů technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery. Centrála společnosti ZyXEL leží na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů. České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Váš názor | ATI : grafické karty řady X1xxx jsou připraveny pro fyziku

Témata článku: Internet, Telco, Zyxel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší